OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO - LITERACKI

Konkurs dodał(a) Aleksandra Szwagrzyk

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Sportowe Przygody Zajączka”
organizowanego przez Samorządowe Przedszkole nr 38 w Krakowie:

Miejsce I

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Akademia Małych Tygrysków" w Balicach - praca wykonana pod opieką Pani Kingi Radzik oraz Pani Sylwii Gołąb

Miejsce II

Niepubliczne Przedszkole „Moje Przedszkole” w Krakowie - praca wykonana pod opieką Pani Doroty Gajdy

Miejsce III

Samorządowe Przedszkole nr 23  w Krakowie - praca wykonana pod opieką Pani Urszuli Urygi

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody wraz z podziękowaniami dla nauczycieli zostaną wysłane pocztą.

Termin: 2016-03-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski