Witaminowy świat

Konkurs dodał(a) Anna Tucin

Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego zorganizowanego  w Przedszkolu nr 2 im. Pyzy Wędrowniczki w Wołominie

Szanowni Państwo, drogie Dzieci,

Serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie, na który  wpłynęło 100 prac z placówek oświatowych, z terenu całej Polski. Najciekawsze prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej na terenie przedszkola. Dnia 4.04.2016 roku zebrała się Komisja konkursowa  w składzie: Iwona Guziuk - dyrektor przedszkola, Ewa Walachnia – vice dyrektor przedszkola, Anna Tucin – nauczyciel prowadzący kółko plastyczne, Marzena Cieślak – nauczyciel przedszkola, Katarzyna Aftyka – nauczyciel przedszkola. Kryterium oceny jury była: samodzielność, pomysłowość i walory artystyczne. Ocenie podlegały tylko prace zgodne z regulaminem konkursu.

Lista zwycięzców:

Oliwia Świątek, lat 5 – PSP nr 21, Oddział Przedszkolny w Wałbrzychu

Blanka Kwasiborska, lat 5 – Miejskie Przedszkole nr 15 w Płocku

Michalina Syrówka, lat 6 – Przedszkole im. Pszczółki Mai w Duczkach

Wyróżnienia:

1.      Wiktor Wojnarowski, lat 6 – SP- oddz. przedszkolny w Jadamwoli

2.      Zuzanna Kącka, lat 5 – Prywatne Przedszkole „ Mali Przyjaciele” w Krakowie

3.      Rafał Lichocki, lat5 – Miejskie Przedszkole nr 14 w Płocku

4.      Sandra Racisz, lat 6 – Przedszkole nr 29 w Bielsko – Białej

5.      Roksana Święcicka, lat 5 – Przedszkole nr 6 im. Bajka w Wołominie

Nagroda specjalna Dyrektora Przedszkola nr 2 im. Pyzy Wędrowniczki w Wołominie – Iwony Guziuk

Bartek Drutel, lat 5 – Przedszkole nr 12 w Koszalinie

Dziękujemy bardzo za wszystkie nadesłane prace, zwycięzcom gratulujemy!  Dyplomy i nagrody zostaną wysłane pocztą. Dyplomy dla nauczycieli drogą elektroniczną będą przesyłane sukcesywnie.

Termin: 2016-03-25
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski