Świat budzi się z zimowego snu

Konkurs dodał(a) Beata Kawecka

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Świat budzi się z zimowego snu" Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach

Na konkurs wpłynęło 47 prac z 25 przedszkoli z całej Polski, wszystkie reprezentowały wysoki poziom. Do wykonania prac wykorzystano różne materiały i techniki plastyczne. Prace oceniała Komisja konkursowa w składzie: Dominika Osman - plastyk, Beata Mulinek - nauczycielka PS nr 28, Ewa Kobryn - nauczycielka PS nr 28. Główne kryteria oceny prac to przede wszystkim samodzielność w wykonaniu pracy, zgodność z tematem, estetyka oraz inwencja twórcza dziecka.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Nina Madej, lat 5, Prywatne Przedszkole "Mali Przyjaciele" w Krakowie Opiekun artystyczny: pani Bernadeta Sadlok

II miejsce - Monika Szafraniec, lat 5, Niepubliczne Przedszkole "Smykolandia" w Myślenicach Opiekun artystyczny: pani Magdalena Burkat

III miejsce - Amelia Dłutek, lat 5, Oddział Przedszkolny w Łyskach Opiekun artystyczny: pani Ewa Konarska

Wyróżnienia:

- Maja Tota, lat 5, Samorządowe przedszkole nr 33 w Krakowie, Opiekun artystyczny: pani Beata Piszczek,
- Marcin Konopka lat 6 - Szkoła Podstawowa - Oddział Przedszkolny w Łukowicach, Opiekun artystyczny: pani Stanisława Talar
- Weronika Zalewska lat 5 - Miejskie Przedszkole nr 14 w Płocku, Opiekun artystyczny: pani Ilona Wojtkowska

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody i dyplomy wyślemy pocztą.

Organizator: Beata Kawecka, Beata Stefańczyk

Termin: 2016-03-31