Ogólnopolski konkurs plastyczny

Konkurs dodał(a) Katarzyna Kasprzak

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 17 W GORZOWIE WLKP.

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM

pt. "TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI”

Celem konkursu jest:

- Rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym.
2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie przez dziecko pracy plastycznej zgodnej z tematyką konkursu: „Technologia przyszłości”.
3. Prace należy wykonać w dowolnym formacie (praca płaska) z użyciem ciekawych oryginalnych, materiałów.
4. Kryteria oceny: oryginalność, pomysłowość, materiał użyty do wykonania prac, samodzielność.
5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką wykonaną komputerowo, umieszczoną z tyłu pracy: tytuł pracy, imię, nazwisko i wiek dziecka, nazwa i adres placówki z numerem telefonu, imię i nazwisko opiekuna oraz adres e-mail.
6. Prace należy przesłać do 11.03.2016 r. (liczy się data stempla pocztowego)

na adres:

ul. Gen. Stanisława Maczka 21
66-400 Gorzów Wlkp.

Z dopiskiem: konkurs "TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI"

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18.03.2016 r. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie internetowej  www.p17.edu.gorzow.pl
8. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatora.
9. Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe przesłane pocztą.
10. Dyplomy za udział oraz podziękowania dla opiekunów zostaną wysłane na podane adresy e-mail.
11. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i ich opiekunów.
12. Z najciekawszych prac zostanie utworzona w przedszkolu galeria, pt. „Technologia dawniej i dziś”

Organizatorzy:

Katarzyna Kasprzak      724 017 418