Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Świat pełen figur"

Konkurs dodał(a) Dominika Grodecka

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole Publiczne nr 17 w Głogowie ogłasza

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, pt. „Świat pełen figur”

Konkurs organizowany jest dla dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie całej Polski.

Cele konkursu:

- rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci, inspirowanej figurami geometrycznymi,

- rozwijanie umiejętności rysowania,

- prezentacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany jest dla dzieci w wieku 4, 5 i 6 lat.

2. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej, która składać się będzie z figur geometrycznych.

3. Technika prac: dowolna, płaska.

4. Format pracy: A4, A3.

5. Ilość prac: 3 prace z placówki.

6. Każda praca powinna posiadać przyklejoną na odwrocie metryczkę, wypełnioną komputerowo, zawierającą: imię i nazwisko dziecka, dokładny adres placówki (wraz z adresem e-mail), imię i nazwisko opiekuna, telefon kontaktowy.

7. Prace plastyczne przechodzą na własność organizatora.

8. Prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Przedszkolu Publicznym nr 17 w Głogowie.

9. Autorzy 3 nagrodzonych prac otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy, które zostaną przesłane pocztą.

10. Prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 12.02.2016 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 17 W GŁOGOWIE

KRÓLEWSKA 14

67-200 GŁOGÓW

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE

Z DOPISKIEM "KONKURS PLASTYCZNY"

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 29.02. 2016 r. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie przedszkola publicznego nr 17 w Głogowie (www.pp17glogow.blizej.info).

11. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów oraz akceptacją warunków regulaminu.

KRYTERIA OCENY PRAC:

- zgodność pracy z tematem,

- oryginalność, kreatywność, walory estetyczne,

- samodzielność wykonania (prace niesamodzielne nie będą brane pod uwagę).

Oceny dokona niezależne jury, powołane przez organizatora. Prace będą kodowane - prosimy o umieszczanie metryczki z tyłu pracy. Przewidziane są 3 nagrody główne oraz 3 wyróżnienia. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: 76- 835-82-45.

Zachęcamy do udziału.

Termin: 2016-02-12