Ogólnopolski Konkurs Logopedyczno - Plastyczny "Bajeczka pełna uśmiechu"

Konkurs dodał(a) Helena Bogacz

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Cele konkursu:
- rozwijanie zdolności plastycznych, artystycznych
- promowanie optymistycznej postawy do drugiego człowieka i otoczenia
- rozwijanie sprawności językowej
- rozwijanie zdolności twórczego myślenia
- ozwijanie słownika czynnego i biernego dziecka
- rozwijanie koordynacji wzrokowo - ruchowej
- pobudzanie wyobraźni i fantazji

1. Zadaniem konkursowym jest ułożenie krótkiej bajki logopedycznej, w treści której należy wpleść ćwiczenia usprawniające narządy mowy i wyrazy dźwiękonaśladowcze.
Treść bajki ma zachęcać do otwartości, życzliwości i pozytywnego nastawienia do świata.
2. Dziecko pod opieką wychowawcy lub opiekuna wykonuje ilustracje do bajki dowolną techniką plastyczną.
3. Adresatem konkursu są dzieci 4, 5 i 6 letnie wraz z opiekunami
4. Prace należy przesłać do 20 grudnia 2015 r.
5. Forma wykonania ilustracji: dowolna, format ilustracji: A4
6. Z każdej placówki można przesłać maksymalnie 3 prace. (treść bajeczki i ilustracja)
7. Do bajeczki należy dołączyć następujące dane zawarte w metryczce: Imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka Imię i nazwisko opiekuna, e- mail Adres placówki, telefon
8. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób
9. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatorów; tylko laureaci (I miejsca w każdej grupie wiekowej) otrzymają dyplomy i nagrody, pozostali uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy przesłane pocztą, nauczyciele zainteresowani przesłaniem podziękowań za przygotowanie z dziećmi prac konkursowych proszeni są o przesłanie kopert z adresem zwrotnym oraz znaczkiem;
10. Dostarczone prace przechodzą na własność organizatora
11. Prace konkursową należy przesłać na adres:

Miejskie Przedszkole Nr 15
ul: Kilińskiego 6

z dopiskiem konkurs logopedyczno - plastyczny

12. Organizatorzy konkursu ogłoszą wyniki na stronie internetowej www.bliżejprzedszkola.pl

Organizatorzy: mgr Helena Bogacz, mgr Anna Szywała, mgr Izabela Magdziarz

Termin: 2015-12-20