"Przyjedź do nas Mikołaju"

Konkurs dodał(a) Magdalena Marciniak

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole Miejskie nr 174 w Łodzi

zaprasza do udziału w Ogólnopolskim konkursie plastyczno-technicznym

pt. "Przyjedź do nas Mikołaju"

Cel główny:

Głównym celem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w formie płaskiej lub przestrzennej, której głównym bohaterem jest MIKOŁAJ.

Cele ogólne:

- Zainteresowanie tradycjami Świąt Bożego Narodzenia

- Wykorzystanie zdobytych doświadczeń plastycznych i technicznych do działań twórczych

- Doskonalenie umiejętności wyrażania w formie pracy plastycznej przeżyć i wiedzy o świecie

Regulamin konkurs:

1. Konkurs kierowany jest do dzieci w wieku 3-7 lat

2.  Technika, format, i  ilość prac dowolna

3. Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, samodzielność, oryginalność, estetyka

4. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych

I     3-4 latki

II    5-latki

II    6-7 latki

5.  Z każdej kategorii wyłonimy  ( wyróżnimy)  dwie najciekawsze prace i nagrodzimy drobnymi upominkami  i dyplomami. Każda praca powinna być opatrzona na odwrocie czytelną metryczką zawierającą : imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, dokładna nazwa i adres placówki z numerem telefonu, imię i nazwisko nauczyciela pod którego kierunkiem została praca wykonana

6. Do każdej pracy należy dołączyć zgodę- oświadczenie rodzica ( w załączniku 1)  na udział dziecka w konkursie i wykorzystanie jego danych do celów konkursu. Prace bez oświadczenia nie będą brały udziału w konkursie,

7. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zatrzymania nadesłanych prac

8. Przesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu

9. Prace będą ocenianie przez niezależne jury

10. Nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie za udział w konkursie, i dyplom dla autora  pracy proszeni są o załączenie do pracy plastycznej, zaadresowanej koperty A-4 z naklejonym znaczkiem.

11. Termin nadsyłania prac upływa 8 grudnia 2015 roku (decyduje data stempla pocztowego).

12. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi  12.12.2015 r.

13. Wszystkie prace wyeksponowane będą na wystawie pokonkursowej na terenie przedszkola

Prace należy nadsyłać na adres:

Kusocińskiego 122A

Łódź 94-054

Z dopiskiem  Konkurs plastyczny "Przyjedź do nas Mikołaju”

Koordynatorzy konkursu:

Ewa Czarnecka tel. 723 582 263

Magdalena Marciniak tel. 502 405 715

załącznik 1

OŚWIADCZENIE

Wyrażam zgodę na udział mojego

dziecka ……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

( imię i nazwisko)

w  Konkursie techniczo-plastycznym organizowanym przez PM 174 w Łodzi pt. „ Przyjedź do nas Mikołaju” oraz  wyrażam zgodę  na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka (imienia, nazwiska, nazwy szkoły/przedszkola  oraz miejscowości zamieszkania dziecka) w celach wynikających z organizacji Konkursu zgodnie z ustawą   z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz.U. Nr 133, poz. 833 z późn. zm.).

Ponadto wyrażam zgodę  na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej w materiałach promocyjnych związanych z Konkursem, prezentacjach pokonkursowych, na stronie internetowej organizatora konkursu oraz w innych formach utrwaleń.

..............................................................................                                                    ....................................

( czytelny podpis rodzica - prawnego opiekuna)                                                                  ( data)

Termin: 2015-12-08
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski