,,Spotkanie wesołych cyferek"

Konkurs dodał(a) Dagmara Pszeniczna

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

REGULAMIN  KONKURSU:

1.  Konkurs jest przeznaczony dla dzieci przedszkolnych w wieku  3-6 lat

2.  Czas trwania konkursu 02.11.2015 r. – 30.11.2015 r.

3.  Cele konkursu :

Promowanie twórczości plastycznej – wyrażanie swojej pomysłowości w formie plastycznej
Wyrażanie za pomocą działań plastycznych własnych obserwacji i wiedzy na temat cyferek

4.  Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy dotyczącej tematyki:
,,Spotkanie wesołych cyferek”

5.  Przyjmujemy prace tylko indywidualne.

6.  Forma pracy plastycznej nie mniejsza niż A4, nie większa niż A3.

7.  Technika wykonania prac jest dowolna – płaska.

8.  Każde przedszkole może przysłać maksymalnie 3 prace – większa ilość prac nie będzie brana pod uwagę

9.  Kryteria najciekawszych prac:
   - pomysłowość
   - estetyka
   - wrażenie artystyczne

- samodzielność

- zgodność pracy z tematyką i regulaminem konkursu

10. Wyłącznie na odwrocie pracy prosimy o podanie następujących danych: tytuł, imię i nazwisko autora, wiek dziecka; numer przedszkola, dokładny adres i telefon, imię i nazwisko   opiekuna, e-mail placówki (bardzo ważne !)

11.  Termin składania prac – 30.11.2015r. (decyduje data stempla pocztowego).

12.  Rozstrzygnięcie konkursu – 09.12.2012 r.

13.  Prace należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty, przesyłając na adres:

Przedszkole Miejskie  Nr 9
im. ,,Baśniowej Krainy” w Mielcu
ul. Pisarka 23
39-300 Mielec

woj. podkarpackie

Z dopiskiem ,,Konkurs plastyczny”

14.   Organizator nie odpowiada za zniszczenia powstałe w czasie transportu, dlatego prosimy o właściwe zabezpieczenie prac.

15.   Prace plastyczne zostaną ocenione przez specjalnie powołane w tym celu jury, składające się z nauczycieli i dzieci.

16.   Wszystkie nadesłane prace zostaną wyeksponowane w przedszkolu.

17.   Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.blizejprzedszkola.pl.

18.   W konkursie zostanie nagrodzone I, II i III miejsce dla dzieci 3-4 lat,  I, II i III miejsce dla dzieci 5-6 lat, pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy.

19.   Nauczyciele zainteresowani otrzymaniem podziękowania za udział w konkursie, proszeni są o załączenie zaadresowanej koperty A-4 ze znaczkiem pocztowym oraz adresem zwrotnym (bardzo ważne !)

20.   Prace pozostają do dyspozycji organizatora konkursu. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych  w celu popularyzacji konkursu.

21.   Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu, zgodą na publikację danych osobowych  z zamieszczeniem fotografii pracy w prasie i  na stronach internetowych.

22.   Dodatkowych informacji udzielają główne organizatorki konkursu:

Karolina Rudolf: karolina144_@onet.eu

Dagmara Pszeniczna: dag.psz@onet.pl