Iglaki-Cudaki

Konkurs dodał(a) Katarzyna Letkiewicz

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

"Iglaki - cudaki"

Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat.
2. Format prac: dowolna.
3. Technika wykonania prac: przestrzenna.
4. Każda praca powinna być opisana: imię i nazwisko, wiek dziecka, imię i nazwisko opiekuna, adres i numer telefonu placówki.
5. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy, a trzy najciekawsze prace zostaną nagrodzone.
6. Wszystkie prace przechodzą na własność placówki, a po rozstrzygnięciu konkursu zostaną zlicytowane. Zebrany dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.
7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 grudnia 2015r.
8. Nagrodzone osoby poinformujemy telefonicznie.
9. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę do zastosowania się do niniejszego regulaminu.
10. Prace należy przysłać do 11 grudnia na adres:

Miejskie  Przedszkole nr 40
ul. Szczekocińska 13