"Bajeczki z przedszkolnej półeczki"

Konkurs dodał(a) Magdalena Hossa

Wyniki ogólnopolskiego konkursu pt.

„Bajeczki z przedszkolnej półeczki”

Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z regulaminem konkursu w dniu 15 stycznia Jury wyłoniło zwycięzców i wyróżniło najciekawsze prace.

Oto lista nagrodzonych w konkursie:

I miejsce otrzymują autorzy bajeczki pt. „Wróbelek ”- wykonanej przez dzieci i Panią Iwonę Jabłkowską z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Chełmie.

II miejsce otrzymują autorzy bajeczki pt. „ Bajka o myszce Pipi” - wykonanej przez dzieci i Panią Agnieszkę Dziedzic z Niepublicznego Przedszkola „Koralik” w Sochaczewie.

III miejsce otrzymują autorzy bajeczki pt. „Wyjątkowy dzień Jeżyka Piotrusia” - wykonanej przez dzieci i Panią Beatę Ćwiertnia z Samorządowego Przedszkola nr 110 w Krakowie.

Dodatkowo wyróżnienia w konkursie
otrzymują bajeczki pt.: „Księżniczka Alicja i motyl”, „W Pałacu Smoka Zgrywusa”, „Kalendarz”,” „Święta w ZOO”, „ Bajka o niedźwiadku”, „Bajka o pięknej księżniczce w różowej sukience”, „Świąteczny Prezent”, „Przyjaciele, magia przyjaźni”, „Przedszkolandia”.

GRATULUJEMY !!!

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił tworząc przepiękne „bajeczki do przedszkolnej biblioteczki”.   Nagrody i dyplomy wyślemy pocztą.

Wszystkim biorącym udział w konkursie prześlemy podziękowania drogą elektroniczną na wskazany adres mailowy.

Termin: 2015-12-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci i nauczyciele

Organizator