"Jesienne drzewo" - konkurs plastyczny.

Konkurs dodał(a) Izabela Kochańska

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.

„Jesienne drzewo”
Konkurs zorganizowany został przez Przedszkole Miejskie nr 1 im. Jana Brzechwy

w Działdowie pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Działdowo

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Nadeszło do przedszkola 570 prac z całej Polski, za co serdecznie wszystkim dziękujemy. Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż prace były bardzo ciekawe, piękne i twórcze.

Oceny prac konkursowych dokonało jury w składzie:

Ewa Ners- Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Działdowo
Justyna Lytvyn - Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Działdowie

Dariusz Maćkowiak - Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie

Jury, jako kryterium oceny obrało: samodzielność, zgodność z tematem, walory artystyczne pracy.

Wyniki:

Dzieci 3- 4 letnie

I miejsce - Antonina Kruk – Przedszkole „Calineczka” Gdańsk

II miejsce -  Kaja Gałuszko - Niepubliczne Przedszkole „Akademia Malucha” Żywiec

III miejsce - Szymon Brodala- Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” Gliwice

Martyna Charuk – Przedszkole Miejskie nr 6 Chełm

Karolina Mazurek - Przedszkole Miejskie nr 59 Sosnowiec

Dzieci 3 - 5 letnie z niepełnosprawnością

I miejsce - Szymon Ciechulski – Przedszkole Sióstr Felicjanek Warszawa

II miejsce -  Paweł Rybiak - Miejskie Przedszkole nr 8 Żory

III miejsce - Michał Kozłowski- Przedszkole Miejskie nr 214 Łódź

Milena Muda – Niepubliczne Przedszkole Specjalne w Krasnymstawie

Maja Suchecka - Przedszkole nr 1 w Koniecpolu

Dzieci 5- 6 letnie

I miejsce - Gabriel Knycz - Oddział Przedszkolny przy Waldorfskiej Szkole Podstawowej Bielsko Biała

II miejsce -  Magdalena Korus - Przedszkole nr 17 Mysłowice

III miejsce - Nadia Kwiatkowska - Miejskie Przedszkole nr 34 Płock

Jakub Kujawa – Przedszkole nr 1 „Kosmatek” Konin

Bartłomiej Krużołek - Przedszkole Publiczne w Ogrodzonej

Dzieci 6 - 8 letnie z niepełnosprawnością

I miejsce - Karolina Przybyszewska - Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 Płock

II miejsce -  Roksana Zawada - Przedszkole Samorządowe w Tenczynku

III miejsce - Bartosz Szewczyk - Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi Szydłowiec

Wyróżnienia

Marcel Bala - Przedszkole Samorządowe w Wielkiej Wsi z Oddziałami Zamiejscowym w Białym Kościele

Dominik Janus - Przedszkole Specjalne nr 249 Warszawa

Dzieciom i nauczycielom serdecznie gratulujemy! Nagrodzone prace zostaną pokazane w Bibliotece Miejskiej w Działdowie.

Nagrody, dyplomy oraz podziękowania dla laureatów prześlemy pocztą.

Podziękowania dla nauczycieli i dzieci za udział w konkursie prześlemy e-mailem. Jeśli, ktoś z Państwa nie otrzyma maila do końca stycznia prosimy o kontakt, gdyż część prac ma bardzo nieczytelny adres e- mail, bądź koperty nie zostały zaadresowane lub nie posiadają znaczka.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim nauczycielom za trud włożony w przygotowanie z dziećmi prac na konkurs. Zapraszamy do udziału w następnych naszych konkursach. Pozdrawiamy. Organizatorki konkursu.

Termin: 2015-11-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski