OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIĄTECZNA RAMKA NA ZDJĘCIA"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Kaleta

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Cele konkursu:

- rozwijanie sprawności manualnych;

- pobudzanie kreatywności, oryginalności;

- wzbudzanie zainteresowań tematyką Świąt Bożego Narodzenia;

- kształtowanie samodzielności u dzieci;

- rozwijanie twórczego myślenia;

- wyrabianie poczucia estetyki;

- rozwijanie twórczej aktywności plastycznej;

- doskonalenie umiejętności wyrażania się poprzez sztukę.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

2. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej, która ma formę płaską, o wymiarze nie większym niż A4, zalecane są ozdoby z motywem Świąt Bożego Narodzenia.
Ramka powinna być stojąca lub wisząca, a środek ma być pusty.

3. Jedna placówka może dostarczyć do 2 prac z każdej kategorii wiekowej.

4. Praca będzie oceniania według następujących kryteriów: samodzielność wykonania pracy, kreatywność, pomysłowość, estetyka, oryginalność.

5. Każda praca plastyczna powinna zawierać czytelnie wypełnioną metryczkę  przyklejoną z tyłu pracy (imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego, jego numer telefonu oraz e-mail).

6. Zgłoszenie prac do konkursu plastycznego jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz organizatora (art. 50 ustawy z dnia 04 lutego 1994r. o prawach autorskich i pokrewnych. Dz. U. z 1994r Nr 24 poz.83), publikacji tych prac na stronie internetowej przedszkola i na stronie Facebook’a.

7. Nadesłane prace plastyczne przechodzą na własność Organizatora konkursu.

8. Prace plastyczne należy przesyłać do 02.12.2015 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Niepubliczne Przedszkole Językowe MUNDO MARINO

ul. Hierowskiego 2

z dopiskiem OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIĄTECZNA RAMKA NA ZDJĘCIA”

9. Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora dokona oceny prac w dniu 15.12.2015 roku.
Planowane jest:

-  przyznanie I miejsc z każdej grupie wiekowej: 3-latki, 4-latki, 5-latki;

- dyplomy uczestnictwa w konkursie;

- upominki,

które zostaną przesłane pocztą.

10.  Podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie dzieci do konkursu zostaną wysłane dla wszystkich drogą elektroniczną (prosimy o wyraźne podanie e-maila).

11. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod adresem e-mail: katarzyna.grym@wp.pl oraz mila888@vp.pl

Koordynatorzy konkursu: mgr Katarzyna Grym, mgr Milena Jadwidzic

Termin: 2015-12-02