Mebel dziecięcych marzeń

Konkurs dodał(a) Katarzyna Halik
ponad 8 lat temu, wyświetleń 1907

Trzecia edycja konkursu „Mebel dziecięcych marzeń” pod patronatem „KSIĘGI TRENDÓW 2016” do tego stopnia rozbudziła umysły i wyobraźnię najmłodszych, że nadesłano rekordową liczbę prac.

W tym roku zaproszenie do udziału w konkursie przyjęło prawie 500 dzieci, które przysłały swoje pomysły na wymarzone meble. Dla przypomnienia w ubiegłym roku było ich blisko 400.

Spośród nadesłanych w tym roku prac, organizatorzy (Wydawnictwo meble.pl oraz portal meble.pl) wyłonili 10 równorzędnych laureatów.

Zostali nimi:

(Trend I: Po prostu żyć) Beata Świątkowska, Katowice, za pracę „Fruwające łóżko”

(Trend II: Nowy pan kapitan) Tymoteusz Majcher, Nowy Staw, za pracę „Komodo-Latarnia”

(Trend III: Akademia taktu) Aleksandra Jankowska, Supraśl, za pracę „Moja leśna szatnia – muchomory”

(Trend IV: Sztuka kaligrafii) Dorota Piłat, Katowice, za pracę „Regał klucz wiolinowy”

(Trend V: Wielka sprawa) Julia Powiecka, Knurów, za pracę „Turlak”,

(Trend VI: Biblioteka cyfrowa) Alicja Powiecka, Knurów, za pracę „MrowiskoCzytelnisko”

(Trend VII: Pomaluj mój świat) Marysia Wilczyńska, Różanki, za pracę „Żyrafa - fotel na kółkach”

(Trend VIII: Trener personalny) Paweł Wolny, Katowice, za pracę „Regał iluzja”

(Trend IX: Uwaga, reporter) Iga Tomczyk, Lublin, za pracę „Ciekawość świata”

(Trend X: Niech żyje festiwal) Ida Sękowska, Białystok, za pracę „Łóżko – żaba”

Zapraszamy do zapoznania się z nagrodzonymi projektami: TUTAJ

Laureatom serdecznie gratulujemy! W nagrodę otrzymali sztalugi MÅLA oraz akcesoria (pisaki, kreda i papier do rysowania) z oferty IKEA.

Organizatorzy dziękują Sponsorowi za ufundowanie nagród, a Patronom Medialnym za wsparcie.

Pod patronatem

Ruszył konkurs „Spełnij dziecięce marzenia 2016”!

„Spełnij dziecięce marzenia 2016” to konkurs skierowany do młodych projektantów, w tym studentów lub absolwentów szkół i kursów projektowania mebli oraz wnętrz, a także do amatorów, na zaprojektowanie mebla inspirowanego pracami plastycznymi dzieci, które zostały nagrodzone w konkursie „Mebel dziecięcych marzeń 2016”.

Dowiedz się więcej

Inicjatywa „Mebel marzeń 2016”, organizowana przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika branży meblarskiej „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A., składa się z dwóch etapów:
I ETAP – konkurs „Mebel dziecięcych marzeń”
II ETAP – konkurs „Spełnij dziecięce marzenia”

„KSIĘGA TRENDÓW” – pierwsza w Polsce publikacja łącząca analizę tendencji socjologicznych z produktami odpowiadającymi na ukryte za nimi potrzeby Polaków. W promujących ją akcjach ważną rolę odgrywają prace powstałe w ramach inicjatywy „Mebel marzeń”. W ten sposób integrują się pomysły najmłodszych z kreatywnością młodych projektantów i rynkową dojrzałością podmiotów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz.

Termin: 2015-11-06
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski