"Pocztówka z wakacji"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Pazura

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Cele konkursu:

- rozwijanie twórczej aktywności plastycznej;
- doskonalenie umiejętności wyrażania siebie poprzez sztukę.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Niepubliczne Przedszkole Sportowe „Karolek” przy ulicy Heleny Kołodziejczyk 1 w Gliniance.
Koordynator konkursu: Agnieszka Pazura, telefon: (22)879-05-12, e-mail: agnieszka_pazura3361@wp.pl.
2. Adresatami konkursu są dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
3. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej powiązanej z tematem konkursu dowolną techniką w formacie A4.
4. Przedszkola biorące udział w konkursie mogą zgłosić maksymalnie po 3 prace z każdej grupy wiekowej.
5. Każda praca plastyczna musi zawierać czytelną metryczkę przyklejoną z tyłu pracy, zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i adres placówki, telefon kontaktowy, adres e-mail, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego,
6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci.
7. Prace plastyczne nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność organizatora konkursu.
8. Drogą głosowania na profilu przedszkola na facebooku (www.facebook.com – Przedszkole Karolek) przez kliknięcie „lubię to” pod zdjęciem pracy, zostanie wyłonionych trzech zwycięzców konkursu, a pięć prac z dużą liczbą głosów otrzyma nagrody wyróżnienia.
9. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a nauczyciele podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu (prosimy o dołączenie koperty zwrotnej z adresem placówki oraz znaczkiem pocztowym).
10. Termin składania prac upływa 9.10.2015 r. (liczy się data stempla pocztowego). Prace prosimy przesyłać z dopiskiem „Konkurs plastyczny POCZTÓWKA Z WAKACJI" na adres:

Niepubliczne Przedszkole Sportowe „Karolek"
ul. Heleny Kołodziejczyk 1
05-408 Glinianka

11. Do pracy należy dołączyć załącznik:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Niepubliczne Przedszkole Sportowe „Karolek” w Gliniance danych osobowych mojego dziecka………………………. (imię i nazwisko dziecka) na potrzeby konkursu plastycznego „Pocztówka z wakacji” oraz na publikację jego pracy na profilu przedszkola na facebook’u (www.facebook.com – Przedszkole Karolek).

Data i podpis Rodzina/ Opiekuna prawnego …………………………….

12. Głosowanie na profilu przedszkola na facebooku rozpocznie się 14.10.2015 r. i potrwa do 23.10.2015r.
13. Lista laureatów zostanie ogłoszona na facebooku 27.10.2015r.

Termin: 2015-10-09
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Niepubliczne Przedszkole Sportowe "Karolek"