"Czar Jesieni"

Konkurs dodał(a) Wioleta Grata

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole "Pałacyk Malucha"
ogłasza konkurs plastyczny pt.

"Czar Jesieni"

Konkurs trwa od 01 września do 18 października 2015r.

Zasady konkursu:

1)  Organizator - Przedszkole "Pałacyk Malucha" w Rzeszowie.
2)  Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym od 3-6 lat.
3) Temat pracy plastycznej  "Czar Jesieni".
4) Technika wykonania dowolna na formacie A4 (blok techniczny)
5) Gotowe prace należy nadesłać do dnia 18 października 2015 na adres przedszkola:

Przedszkole "Pałacyk Malucha"
ul. Pułaskiego 1A

z dopiskiem "Konkurs - Czar Jesieni"

Informacje organizacyjne:
Prace powinny zostać przekazane do Koordynatora Konkursu do dnia 18 października 2015 r.,  wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym podpisanym przez rodzica/opiekuna:

· osobiście do placówki,

· pocztą na adres przedszkola

Prace przekazane po terminie oraz niezgodne z regulaminem nie będą uwzględniane przez Jury Konkursu.

Nagrody:
1. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone przez Organizatora w dniu 23.10. 2015.  Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy zorganizowanej w DOMU KULTURY AKWARIUM przy Przedszkolu Pałacyk Malucha w Rzeszowie w dniu 23.10.2015

2. Laureaci Konkursu otrzymają dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Jury konkursu:

1.  Jury Konkursu powołane zostanie przez Organizatora i składać się będzie z min. 3 osób.
2.  Jury spośród nadesłanych prac wybierze te, które zostaną nagrodzone I, II i III nagrodą konkursową oraz ewentualnymi wyróżnieniami.
3.  Werdykt Jury jest ostateczny

KRYTERIA OCENY:

Prace będą oceniane pod względem oryginalności w ujęciu tematu oraz zgodności z tematyką konkursu, kompozycji, zastosowanej techniki plastycznej, estetyki wykonania pracy.

Dodatkowe informacje:
Organizator nie zwraca przesłanych prac.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 607 141 800

Oświadczenie:

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację zasad zawartych w regulaminie oraz zgodę uczestnika (jego opiekuna) na przetwarzanie danych i wykorzystanie jego wizerunku tj. publikowanie fotografii z konkursu na stronie internetowej organizatorów, a także w mediach.

Zapraszamy do udziału!

Uwaga: Każda praca powinna być opatrzona metryczką, umieszczoną z tyłu pracy: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki / adres zamieszkania, z telefonem oraz imię i nazwisko wychowawcy / rodzica.

Do pracy należy dołączyć następujące oświadczenie:

Oświadczenie

Wyrażam  zgodę  na  przetwarzanie  przekazanych  danych  osobowych mojego dziecka ............................................................  dla  celów  związanych  z Konkursem  plastycznym  „Czar Jesieni”  organizowanym  przez  Przedszkole  „Pałacyk Malucha” w Rzeszowie.

Jednocześnie  informuję,  iż  zapoznałam/em  się  z  regulaminem  konkursu,  akceptuję  jego  warunki i wyrażam zgodę aby nadesłana praca przeszła na własność organizatora.

Jestem  świadomy,  iż  podanie  danych  jest  dobrowolne,  a  Organizator  Konkursu  –  jako administrator danych umożliwia zgodnie z prawem dostęp do ich treści oraz ich poprawiania.

…………………………………….

/data oraz czytelny podpis/