"Bezpieczny Przedszkolak"

Konkurs dodał(a) Barbara Kowalska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.

„Bezpieczny Przedszkolak”

organizowanego przez Samorządowe Przedszkole 79 w Krakowie
Straż Miejską Miasta Krakowa

Cele konkursu:
- popularyzacja wiedzy na temat bezpieczeństwa;
- promocja bezpiecznych zachowań, na co dzień i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu.

Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat z przedszkoli z terenu całego kraju.
2. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: dzieci 3-4 letnie oraz 5-6 letnie.
3. Temat pracy powinien być związany z promocją bezpiecznych zachowań na co dzień oraz bezpiecznych form spęczania wolnego czasu.
4. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej według kryteriów: prace płaskie wykonane dowolną techniką , format prac: A3, prace tylko indywidualne.
5. Każda placówka może nadesłać dowolną ilość prac.
6. Każda praca musi zawierać na odwrocie: imię i nazwisko opiekuna, nazwę i adres przedszkola, telefon kontaktowy.
7. Prace należy nadsyłać na adres organizatora do dnia 19.06.2015r.
8. Nadesłanie prac na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych. Prace nie są zwracane i przechodzą na własność organizatora.
9. O wynikach konkursu laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.
10. Nauczyciele pragnący otrzymać podziękowania i dyplom za udział proszeni są o dołączenie zaadresowanej koperty zwrotnej wraz ze znaczkiem.
Organizatorzy:

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE 79
Ul. WIDOK 23
31-560 KRAKÓW

Nagrody ufundowała Straż Miejska Miasta Krakowa, Rada Rodziców  Samorządowego Przedszkola nr 79.

Koordynator: Barbara Kowalska  662.882.373.

Termin: 2015-06-19
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski