"Mój wymarzony Dzień Dziecka"

Konkurs dodał(a) Monika Matusiak

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej
CELE KONKURSU:
- rozbudzenie twórczej inwencji i kreatywności dziecka,
- czerpanie radości z procesu twórczego,
- rozwijanie poczucia estetyki i indywidualnych zdolności.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4 - 6 lat.
2. Na konkurs można zgłaszać prace indywidualne, ilość prac ograniczona max. 3.
3. Technika prac: technika dowolna na formacie A-4.
4. Kryteria oceny prac: samodzielność, pomysłowość, oryginalność, walory artystyczne.
5. Każda praca powinna zawierać metryczkę ( z tyłu pracy):
- imię, nazwisko i wiek dziecka,
- nazwę, adres, telefon kontaktowy, e-mail placówki,
- imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana.
6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów oraz akceptację warunków regulaminu.
7. PRACE NALEŻY PRZESŁAĆ POCZTĄ DO DNIA 01.06.20015 R. NA ADRES:

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZG SIÓSTR URSZULANEK
UL. KILIŃSKIEGO 50
KAZIMIERZ
95 - O83 LUTOMIERSK

z dopiskiem " Dzień dziecka"

8. Nagrody, dyplomy zostaną wysłane pocztą. Nauczycieli pragnących otrzymać podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu prosimy o przesłanie zaadresowanej koperty A-4 ze znaczkiem.
9. Rozstrzygnięcie konkursu - początek czerwca 2015. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.bliżejprzedszkola.pl.
10. W skład Jury będą wchodzić dzieci. Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega weryfikacji.

Wszystkie informacje na temat konkursu można uzyskać pod adresem: monika1976@onet.com.pl, nr tel. 505466455.
Do udziału w konkursie zapraszają koordynatorki: Monika Matusiak i Marta Osiewalska -Lisiecka.

Termin: 2015-06-01
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski