III edycja Przeglądu Piosenki Dziecięcej "Zwierzaki z naszej paki"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Grom

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Niepubliczne Przedszkole Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku
zaprasza Przedszkola Niepubliczne z Miasta Białystok
do wzięcia udziału
w III edycji Przeglądu Piosenki Dziecięcej pn.

„Zwierzaki z naszej paki”

Cele przeglądu:
- rozwijanie zainteresowań muzycznych i wokalnych dzieci w wieku przedszkolnym;
- wspieranie dzieci uzdolnionych wokalnie i umożliwienie im zaprezentowania swoich możliwości;
- rozbudzanie zainteresowania twórczością estradową;
- dostrzeganie piękna otaczającej przyrody i zwierząt w niej żyjących.

Regulamin przeglądu:
1. Organizatorem przeglądu piosenki dziecięcej pod nazwą „ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI” jest A.S. „Nasza Szkoła” Niepubliczne Przedszkole Nr 1 w Białymstoku.
2. W przeglądzie mogą brać udział dzieci  5-6 letnie, soliści i duety.
3. Każdy uczestnik przeglądu przygotowuje tylko 1 utwór, którego bohaterem jest wybrane zwierzę.
4. Gala przeglądu piosenki dziecięcej odbędzie się 29 kwietnia 2015r. w sali gimnastycznej A.S. „Nasza Szkoła” przy ul. Ks. Abp. E. Kisiela 8 w Białymstoku o godzinie 10.30.
5. Liczba uczestników z placówki:
- tylko jeden uczestnik reprezentujący daną placówkę lub duet reprezentujący daną placówkę.
6. Wypełnioną kartę zgłoszenia można przesyłać na e-mail: naszaszkola-konkurs@wp.pl lub na adres placówki:

A.S. „Nasza Szkoła”
Niepubliczne Przedszkole Nr 1
ul. Ks. Abp. E. Kisiela 8
15 – 361 Białystok

z dopiskiem: „ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI” III EDYCJA

7. Karty zgłoszeń należy dostarczać organizatorowi przeglądu nie później niż do dnia 24 kwietnia 2015r.

8. Każdy uczestnik powinien w dniu przeglądu dostarczyć organizatorowi płytę CD z nagraną linią  melodyczną wybranego utworu na co najmniej 15min przed jego rozpoczęciem.
Na płycie CD powinny znaleźć się następujące informacje:

o  Imię i nazwisko uczestnika

o  Nazwa reprezentowanej placówki

o  Numer i tytuł prezentowanego utworu

9. Każdy uczestnik przeglądu w chwili jego trwania znajduje się pod opieką osoby pełnoletniej (np. rodzic, nauczyciel).

10. Kryteria oceny:

o Umiejętności wokalne

o Oryginalny tekst prezentowanego utworu

o Oryginalność wykonania piosenki

o  Umiejętności aktorskie

11. Nagrody i wyróżnienia:

o Nagrody i wyróżnienia przyzna powołana przez organizatora 3-osobowa Komisja Artystyczna, w składzie której zasiądzie Gość Specjalny

o Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 29 kwietnia 2015r. tuż po obradach Komisji Artystycznej

o Nazwiska osób nagrodzonych i wyróżnionych zostaną umieszczone na stronie internetowej placówki: www.naszaszkola.com.pl

o Każdy uczestnik otrzyma dyplom za udział w przeglądzie

12. Każdy opiekun artystyczny otrzyma pisemne podziękowanie za przygotowanie dziecka do udziału w przeglądzie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY CHĘTNE DZIECI DO UDZIAŁU W PRZEGLĄDZIE I ŻYCZYMY POWODZENIA !

Udział w przeglądzie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na zamieszczenie danych uczestnika i nazwy placówki  w mediach oraz na stronie internetowej organizatora.

Dodatkowych informacji udziela Katarzyna Grom oraz Barbara Kozakiewicz-Kisiel.

Wszelkie pytania mogą Państwo kierować na wskazany adres email naszaszkola-konkurs@wp.pl

Akademia Sukcesu „Nasza Szkoła” w dniu przeglądu przekaże zebraną wcześniej żywność i materiały dla czworonogów z Białostockiego Schroniska dla Zwierząt.

Zachęcamy również Państwa do włączenia się w naszą akcję.

Zbierając:

o       suchą i mokrą karmę, by brzuszek był pełny,

o       miskę, bo z naczynia smakuje lepiej,

o       ciepłe koce i poduszki, by nie było zimno,

o       zabawki, by choć na chwilę zapomnieć o psim żywocie,

RAZEM NAPRAWDĘ MOŻEMY POMÓC!

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W III EDYCJI

PRZEGLĄDU PIOSENKI DZIECIĘCEJ

ORGANIZOWANEGO PRZEZ

A.S. „NASZA SZKOŁA”