"Przyroda w wierszach polskich poetów widziana oczami dziecka"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Kutyła

Wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego inspirowanego literaturą dziecięcą pt.
"Przyroda w wierszach polskich poetów widziana oczami dziecka"
zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 1 w Dęblinie

W dniu 9 czerwca 2015 r. został rozstrzygnięty III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Przyroda w wierszach polskich poetów widziana oczami dziecka".
Wyboru prac zwycięskich oraz wyróżnionych dokonała komisja w składzie:
- Dorota Wójcicka - dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1 w Dęblinie;
- Katarzyna Kutyła - organizator konkursu, nauczycielka z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Dęblinie;
- Alicja Ochnik - organizator konkursu, nauczycielka z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Dęblinie;
- Monika Chołuj - organizator konkursu, nauczycielka z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Dęblinie;
- Anna Krawczak- instruktor plastyki w MDK w Dęblinie.

Podczas wyłaniania prac zwycięskich oraz wyróżnionych komisja brała pod uwagę następujące kryteria oceny:
- samodzielność wykonania pracy;
- ciekawą interpretację utworu;
- walory artystyczne i estetyczne.

Komisja konkursowa przyznała:

I miejsce: Agata Wieczorek, Miejskie Przedszkole nr 3, Dęblin
n-el prowadzący: Magdalena Walas-Bryl

II miejsce: Malwina Kozak, Niepubliczne Przedszkole "Odkrywcy Talentów", Lublin
n-el prowadzący: Renata Roziewicz-Sadurska

III miejsce: Hania Pieńkowska, Przedszkole nr 163, Warszawa
n-el prowadzący: Jadwiga Bielawiec.

Wyróżnienia:
- Piotr Gąsior, Przedszkole nr 42, Lublin, n-el prowadzący: Patrycja Pydyś
- Nikola Pilska, Miejskie Przedszkole nr 4, Dęblin n-el prowadzący: Lila Osiak, Iwona Papis
- Tobiasz Sarwiński, Miejskie Przedszkole nr 14, Płock n-el prowadzący: Agnieszka Siemieniako
- Jan Prażmo, Przedszkole z Oddz. Integracyjnymi nr 12 , Lublin n-el prowadzący: Sylwia Malinowska

Nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną przesłane pocztą.
Prace zwycięskie oraz wyróżnione zostaną wyeksponowane w holu głównym przedszkola.
Zdjęcia prac nagrodzonych oraz wyróżnionych można zobaczyć na stronie internetowej przedszkola.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za zainteresowanie konkursem oraz za zaangażowanie w wykonanie przepięknych prac.
Życzymy wielu dalszych sukcesów.

Termin: 2015-05-29
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski