"Była sobie żabka mała"

Konkurs dodał(a) Marzena Boszko

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS PLASTYCZNY pt.

„BYŁA SOBIE ŻABKA MAŁA”

ORGANIZATOR:

ul. Dembowskiego 9

Tel. 22 641 54 05
www.przedszkole401.edu.pl

CELE KONKURSU:
- rozwijanie inwencji twórczej dzieci;
- pobudzenie wyobraźni plastycznej dzieci;
- przegląd różnorodnych technik plastycznych;
- stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania swoich prac szerszemu gronu odbiorców.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3, 4 i 5 letnich.
2. Prace plastyczne (samodzielne) mogą być wykonane dowolną techniką płaską w formacie A – 3 (taką, aby praca podczas przesyłki nie została uszkodzona).
3. Z każdej placówki można przesłać maksymalnie 5 prac.
4. Do pracy należy dołączyć czytelną metryczkę zawierającą:
- imię, nazwisko i wiek autora,
- adres przedszkola, e – mail,
- imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego,
- wyrażenie zgody na udział dziecka i nauczyciela w konkursie (zał. Nr 1, 2 i 3)

TERMIN I WARUNKI DOSTARCZENIA PRAC
1. Prace należy dostarczyć do Organizatora konkursu w terminie do 10.04.2015r. z dopiskiem: Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Była sobie żabka mała”.
2. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora (art. 50 ustawy z dnia 04 lutego 1994r. o prawach autorskich i pokrewnych. Dz. U. z 1994r Nr 24 poz.83).
3. Prace przechodzą na własność Organizatora, tzn. nie podlegają zwrotowi. Organizator zastrzega sobie prawo do ich wystawienia i publikacji.
4. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.

ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD
1. O wyłonieniu zwycięzców konkursu decyduje powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa.
2. Dla laureatów konkursu przewidziano nagrody – niespodzianki i dyplomy dla dzieci oraz nauczycieli. Zostaną one przesłane do uczestników konkursu.
3. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora do dnia 17.04.2015r.

Informacji na temat konkursu udzielają:

Marzena Boszko, Magdalena Karczewska

Tel. 022 641 54 05

e–mail: p401@edu.um.warszawa.pl

Załącznik  Nr 1 do regulaminu Konkursu Plastycznego pt. "Była sobie żabka mała"

Pieczęć przedszkola

ZGODA DYREKTORA

Wyrażam zgodę na przystąpienie Przedszkola………………………… w…………………………… do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Była sobie żabka mała”, organizowanym przez Przedszkole Nr. 401 w Warszawie przy ul. Dembowskiego 9. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przedszkola i publikowanie ich w środkach masowego przekazu w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia1997r. (Dz.U. z 2002r.. Nr. 101, poz. 926 ze zm.) oraz na wystawienie i publikowanie prac plastycznych dzieci przez organizatora Konkursu Przedszkole Nr 401 wyłącznie na potrzeby konkursu.

……………………………………………                                    ………………………………….

Miejscowość i data                                                                     podpis dyrektora

Załącznik  Nr 2 do regulaminu Konkursu Plastycznego pt. "Była sobie żabka mała"

Pieczęć przedszkola

ZGODA NAUCZYCIELA

……………………………………………………

Imię i nazwisko nauczyciela

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia1997r. (Dz.U. z 2002r.. Nr. 101, poz. 926 ze zm.) oraz publikowanie ich w środkach masowego przekazu i przetwarzanie w celach reklamowych wyłącznie na potrzeby Konkursu Plastycznego pt. „Była sobie żabka mała” organizowanego przez Przedszkole Nr 401 w Warszawie.

……………………………………………                              ………………………………….

Miejscowość i data                                                       podpis nauczyciela

Załącznik  Nr 3 do regulaminu Konkursu Plastycznego pt. "Była sobie żabka mała"

OŚWIADCZENIE

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka……………………………… w Konkursie Plastycznym „Była sobie żabka mała” organizowanym przez Przedszkole Nr 401 w Warszawie przy ul. Dembowskiego 9 oraz przetwarzanie danych osobowych umieszczonych w zgłoszeniu i  na pracy w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia1997r. (Dz.U. z 2002r.. Nr. 101, poz. 926 ze zm.) przez Organizatora Konkursu Przedszkole Nr 401 wyłącznie na potrzeby Konkursu.
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz poprawianie ich.
Po zapoznaniu się z Regulaminem Konkursu akceptuję jego postanowienia.
Prace plastyczne zgłoszone na konkurs przechodzą na własność Organizatora tzn. nie podlegają  zwrotowi. Organizator zastrzega sobie prawo do ich wystawiania i publikacji.

……………………………………                                ……………………………………………….

Miejscowość i data                       czytelny podpis rodzica/prawnego opiekuna autora prac

Termin: 2015-04-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski