"Wielkanocna pisanka"

Konkurs dodał(a) Anna Losy

Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich opiekunom za wzięcie udziału w naszym konkursie. Ze względu na ogromne zainteresowanie konkursem i ilością przesłanych prac bardzo przepraszamy za opóźnione wyniki.  Na konkurs wpłynęło 158 przepięknych prac, które ze względu na ich różnorodność podzielono na dwa rodzaje : przestrzenną i płaską w dwóch kategoriach wiekowych. Po niełatwym wyborze jury konkursowe wyłoniło następujących laureatów:

• W kategorii wiekowej 3,4-latki PRACA PRZESTRZENNA
I miejsce: MACIEJ JACHNIK , opiekun AURELIA KUJAWA-ŚREM
II miejsce: WIKTORIA I MARIAN DUBLA, opiekun KATARZYNA POPEK-BRÓJCE
III miejsce LENA RZEPKA, opiekun ANNA LOSY-JERKA

• W kategorii wiekowej 5,6-latki PRACA PRZESTRZENNA
  I miejsce: NATALIA KISIELA, opiekun JUSTYNA KWIATKOWSKA-GDAŃSK
II miejsce: KRZYSZTOF SKRZYPCZAK, opiekun KAROLINA ŻAK-CZĘSTOCHOWA
III miejsce: BARTOSZ WŁODARCZAK, opiekun RENATA SZLECHT-JERKA

• W kategorii wiekowej 3,4-latki PRACA PŁASKA
I miejsce: MARIA LIPIŃSKA, opiekun MAŁGORZATA ZELLA-GDAŃSK
II miejsce: OLA KORCZAK, opiekun KATARZYNA SAMORZYŃSKA-WARSZAWA
III miejsce: PIOTR DUDA, opiekun AURELIA KUJAWA-PYSZĄCA

• W kategorii wiekowej 5,6-latki PRACA PŁASKA
I miejsce ex aequo: BORYS WDOWIAK, MIKOŁAJ BOGDANOWICZ, KAGODA WILIM, opiekun MILENA NOBIS- WARSZAWA
II miejsce: NATALIA OLEJNIK, opiekun EWA WOJTULEWICZ-ŁAPY
III miejsce ex aequo: MARIA HAREMZA, JADWIGA ŚNIEDZIAWSKA, MICHAŁ SAMSON, opiekun P. JÓZEFIAK-ŚREM

WYRÓŻNIENIA :
  • KAMIL SALA-BIELSKO-BIAŁA
  • ANATOLA SOKOŁA -CZĘSTOCHOWA
  • FILIP DURAJ, SZYMON DZIERŻA, MAŁGORZATA RZESZUTKO-SOŚNICOWICE
  • MACIEJ BUCZKOWSKI-PŁOCK
  • SZYMON HEBEL-JERKA
  • KRYSTIAN DZIERŻEK-ŁAPY
  • LENA PIĄTEK -WIELICZKA
  • ANTONI RATAJCZAK-JERKA

Nagrody zostaną przesłane pocztą po dniu 04.05.2015 r. jak i również podziękowania nauczycielom, którzy wysłali kopertę zwrotną ze znaczkiem. Zdjęcia nadesłanych prac będzie można oglądać na naszej stronie internetowej www.gpskrzywin.pl.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie a zwycięzcom gratulujemy!!!

Termin: 2015-04-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski