"Jan Paweł II - Przyjaciel dzieci"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Szkadłubowicz

Protokół spisany w dniu 14 maja 2015 r. z przebiegu prac Komisji Konkursowej Małopolskiego konkursu plastycznego „Jan Paweł II – przyjaciel dzieci”  organizowanego przez Publiczne Przedszkole im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej i Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi.

Komisja Konkursowa w składzie:

Pani Krystyna Gurgul – Kustosz Muzeum Zamek w Dębnie.

Pani Małgorzata Wiśniowska-Robak – Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Prałata Płk. Tadeusza Dłubacza w Sufczynie; nauczyciel plastyki.

Ks. Bogusław Załucki

Pan Włodzimierz Gurgul – Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury

Na konkurs nadesłano 43 prace. Warunków określonych w regulaminie nie spełniało
8 z nich. Komisja dokonała oceny prac zgodnie z założeniami regulaminu biorąc pod uwagę oryginalność ujęcia tematu, zgodność pracy z tematyką oraz walory estetyczne. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Kategoria wiekowa – 5 latki:

I miejsce: Julia Maciuszek, Szkoła Podstawowa – Oddział Przedszkolny, Jadamwola

II miejsce: Krysia Tataruch, Samorządowe Przedszkole nr 140 im. Krasnala Hałabały w Krakowie

III miejsce: Gabriel Gurgul, Przedszkole Publiczne w Łoniowej
Wyróżnienia:

Oliwier Gurgul, Publiczne Przedszkole w Łoniowej

Milena Kozioł, Publiczne Przedszkole w Szerzynach.

Kategoria wiekowa – 6 latki:

I miejsce: Zofia Karakuła, Niepubliczne Przedszkole SS. Służebniczek NMP NP. p. w. św. Józefa w Tyliczu

II miejsce: Anna Gałyźniak, Gminne Przedszkole – Ropa

III miejsce: Karol Kosik, Szkoła Podstawowa – Oddział Przedszkolny, Jadamwola

Wyróżnienia:

Zosia Borowy, Samorządowe Przedszkole nr 140 im. Krasnala Hałabały w Krakowie

Kacper Rembiasz, Niepubliczne Przedszkole SS. Służebniczek NMP NP. p. w. św. Józefa w Tyliczu

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie.
Dyplomy oraz nagrody dla zwycięzców zostaną przesłane pocztą.
Natomiast dyplomy za udział i podziękowania dla nauczycieli prześlemy drogą elektroniczną.

Termin: 2015-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny