"Bajkowe tańce" - III Przegląd Przedszkolnych Grup Tanecznych

Konkurs dodał(a) Anna Sławecka

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole nr 59 w Lublinie
serdecznie zaprasza lubelskie przedszkola
do udziału w III Przeglądzie Przedszkolnych Grup Tanecznych pt.

"Bajkowe tańce"

Termin:

22 kwietnia 2015, godz. 09:30

Miejsce prezentacji:

Kościół /Dolny/p.w. św. Antoniego Padewskiego
ul. Kasztanowa 1

1.ORGANIZATOR:

Przedszkole nr 59 w Lublinie

ul. Niepodległości 12A

Tel./fax:  81 747 – 54 – 69
e-mail: poczta@p59.lublin.eu

2. CELE PRZEGLĄDU

·     rozwijanie uzdolnień tanecznych dzieci,

·     wzbudzanie radości i pozytywnych doświadczeń podczas występów publicznych,

·     wymiana doświadczeń pomiędzy nauczycielami  zainteresowanymi kształtowaniem muzykalności dziecka z różnych placówek.

3. KATEGORIE PRZEGLĄDU

a)  taniec

b)  inscenizacja - miniatura taneczna

4. REGULAMIN

·     W przeglądzie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 3-6 lat z przedszkoli lubelskich.

·     O występie zespołów decyduje kolejność zgłoszeń (10 pierwszych grup).

·     Każdy zespół może brać udział tylko w jednej kategorii.

·     Czas trwania - maksymalnie 5 min.

·     W przeglądzie może brać udział tylko jedna grupa z przedszkola. Zespół taneczny tworzy grupa 8 dzieci (maksymalnie).

·     Podkład muzyczny dowolny: płyta CD lub pendrive.

·     Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest dostarczenie zgłoszenia do Przedszkola nr 59 w Lublinie do dnia 31 marca 2015 r. Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną  lub faksem.

·     Zainteresowane przedszkola prosimy o kontakt wówczas prześlemy szczegółowy regulamin i kartę zgłoszenia .

Dodatkową atrakcją będą pamiątkowe dyplomy, upominki i słodkie niespodzianki, które zawsze wywołują wielką radość wśród dzieci.

Termin: 2015-04-22
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny