"Przedszkolak wie, jak dbać o przyrodę"

Konkurs dodał(a) Ewelina Śliwa

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Samorządowe Przedszkole nr 58 w Krakowie
zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

„Przedszkolak wie, jak dbać o przyrodę”

CELE KONKURSU:

o   Rozbudzanie troski, szacunku oraz odpowiedzialności za środowisko przyrodnicze.

o   Rozwijanie plastycznej aktywności twórczej dzieci.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest Samorządowe Przedszkole nr 58 w Krakowie. Partnerem konkursu jest Wydawnictwo Epideixis.

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-6 letnich z przedszkoli w całej Polsce.

3. Każde przedszkole uczestniczące w konkursie może przesłać maksymalnie 3 prace indywidualne.

4. Forma pracy – płaska, technika – dowolna, format A4 lub A3.

5.  Prace konkursowe muszą nawiązywać tematem do hasła konkursu, a więc przedstawiać kwestię troski o środowisko przyrodnicze.

6. Kryteria oceny:

-  oryginalność,

­ -  walory artystyczne i estetyczne,

­ -  materiał użyty do prac,

­  - prawdopodobieństwo wykonania pracy samodzielnie przez dziecko.

7. Każda praca konkursowa powinna być opatrzona metryczką:

­ - imię, nazwisko, wiek autora pracy,

­  - tytuł pracy,

­  - imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego, adres e-mail nauczyciela lub przedszkola

­  - nazwę i adres placówki.

8. Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć zgodę podpisaną przez rodzica/prawnego opiekuna autora pracy (załącznik 1).

9. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów oraz akceptację regulaminu.

10. Prace należy złożyć lub przesłać do 30 kwietnia 2015 r. (liczy się data wpływu) na adres:

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 58
UL. SKOŚNA 2
30-383 KRAKÓW

z dopiskiem: „Przedszkolak wie, jak dbać o przyrodę”

11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 maja 2015 r.

INFORMACJE DODATKOWE:

1. Patronat nad konkursem sprawuje Wydawnictwo Epideixis.

2.  Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez Organizatora konkursu. Zostaną przyznane I, II i III miejsce oraz trzy wyróżnienia.

3.  Laureaci otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Epideixis.

4.  Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie internetowej przedszkola www.przedszkole58.com.pl. Przedszkola laureatów zostaną powiadomione o wynikach drogą mailową.

5.  Prace dostarczone na konkurs przechodzą na własność Organizatora konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo publikacji najlepszych prac na stronie internetowej.

6.  Nauczyciele, którzy chcą otrzymać potwierdzenie udziału w konkursie proszeni są o dołączenie do prac konkursowych zaadresowanej koperty A4 wraz ze znaczkiem.

7.  Nauczyciele odpowiedzialni za konkurs: Ewelina Śliwa, Alina Rębacz.

8.  Dodatkowe informacje: ewelinam10@op.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Załącznik 1.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Samorządowe Przedszkole nr 58 w Krakowie danych osobowych mojego dziecka:

……………………………………..………………..………………………………………

(imię i nazwisko dziecka)

na potrzeby konkursu plastycznego „Przedszkolak wie, jak dbać o przyrodę” oraz na publikację jego pracy plastycznej na stronie internetowej przedszkola.

…………………….………………………..

(data, czytelny podpis rodzica/ prawnego opiekuna)

Termin: 2015-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski