"Baranek wielkanocny"

Konkurs dodał(a) Danuta Janduła

Już po raz szósty Przedszkole Miejskie nr 15 było organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego skierowanego do dzieci 5-6letnich z terenu całej Polski. Tym razem tematem przewodnim był „Baranek Wielkanocny”. Na konkurs nadesłano 32 prace plastyczne z 22 przedszkoli z terenu całej Polski. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie.
Prace wykonano w wielu technikach plastycznych, każda była inna, a wszystkie były piękne. Bardzo trudno było wybrać te najpiękniejsze i najciekawsze.  Zgodnie z zasadami konkursu, powołana do oceny komisja brała pod uwagę SAMODZIELNOŚĆ, oryginalność, walory artystyczne i pomysłowość. Kierując się tymi zasadami jury postanowiło nagrodzić:

I miejsce: TYMON KOCAŃDA, 5 lat,

Prywatne Przedszkole "Mali Przyjaciele", Kraków

Nauczyciel: Bernadeta Sadlok

II miejsce: MAJA GŁUSZCZ, 5 lat,

Anglojęzyczne Przedszkole Prywatne "Zielona Dolina", Słupsk

Nauczyciel: Ilona Morańska, Joanna Barna

III miejsce: MAGDALENA JORDAN, 6 lat,

Przedszkole Publiczne w Turzy Śląskiej

Nauczyciel: Justyna Szczybra, Aleksandra Musioł

Wyróżnienia:

1. JULIA GUZIK, 6 lat, Przedszkole nr 4, Rybnik
Nauczyciel: Aleksandra Włodyka

1. MARIA OPALA, 5 lat, Przedszkole nr 214, Warszawa

Nauczyciel: Weronika Boczar

1. MAJA JAFERNIK, 5 lat, Przedszkolne Sopotnia Wielka, Jeleśnia

Nauczyciel: Małgorzata Wąs

Dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie prac konkursowych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dyplomy, nagrody i podziękowania prześlemy pocztą.

Termin: 2015-03-27
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski