"Czarodziejskie drzewo w moim mieście"

Konkurs dodał(a) Natalia Sztekler

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" w Warszawie
zaprasza przedszkola do udziału w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym pt.

„CZARODZIEJSKIE DRZEWO W MOIM MIEŚCIE”

REGULAMIN KONKURSU:

I. Przepisy ogólne.

1.Organizatorem konkursu jest:

Przedszkole nr 253 „Akademia Pana Kleksa”

ul. Antka Rozpylacza 2

przedszkole253@op.pl
www.przedszkole253.waw.pl

Patronat honorowy:
Akademia Fotografii

Patronat medialny:
Miesięcznik Bliżej Przedszkola

Sponsorzy:

Nowa Szkoła, Akademia Fotografii, Studio Xero i Reklamy

2.  Celem konkursu jest:
- upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki;
- uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającej przyrody;
- rozbudzenie więzi emocjonalnej z miejscem zamieszkania.
3. Konkurs polega na sfotografowaniu najciekawszego, najbardziej niepowtarzalnego drzewa w swojej miejscowości: tak, aby ukazać jego najpiękniejsze i najciekawsze walory.
4. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym indywidualnie z rodzicem/opiekunem/nauczycielem pod patronatem swojego przedszkola (z jednej placówki maksymalnie 2 dzieci).

II. Przepisy dotyczące prac.
1. Każdy uczestnik może nadesłać 1 fotografię.
2. Fotografię należy nadesłać w postaci odbitki formatu minimum 15 cm x 21 cm lub w formacie większym oraz przesłać zdjęcie w wersji elektronicznej na adres e-mail konkursfotograficzny@onet.pl (w celu zamieszczenia zdjęć na stronie internetowej placówki, na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy oraz w „Gazecie Woli i Bemowa”).
3. Fotografię należy nadesłać na konkurs jako przesyłkę pocztową lub przesyłkę kurierską (na koszt wysyłającego) lub dostarczyć osobiście do placówki organizatora:

Przedszkole nr 253 „Akademia Pana Kleksa”
ul. Antka Rozpylacza 2
01-107 Warszawa

4. Praca powinna zostać oznaczona na odwrocie (metryczką napisaną komputerowo): imię i nazwisko autora, telefon kontaktowy,  e-mail, nazwa oraz adres placówki, opis (tytuł) zdjęcia. Na pracach nie należy umieszczać żadnych innych danych.

5. Na kopercie należy  umieścić dopisek „Konkurs fotograficzny”.

6. W Konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie zostały nigdzie publikowane, ani nie brały udziału w żadnym konkursie

7. Organizator nie zwraca prac biorących udział w konkursie.

8. Konkurs trwa od 02.03.2015 do 13.05.2015 r.

9. Rozwiązanie konkursu nastąpi 22.05.2015, wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora www.przedszkole253.waw.pl w zakładce aktualności.

10. Zwycięzcy dodatkowo zostaną powiadomieni drogą e-mailową.

11. Nagrody oraz dyplomy dla osób nagrodzonych zostaną przesłane pocztą.

12. Fotografie nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę w Konkursie /decyduje data stempla pocztowego/

14. Organizator powołuje jury konkursowe, które wyłoni I, II, III miejsce oraz dwa wyróżnienia.

III. Wykorzystanie prac nadesłanych na konkurs.

Organizator uzyskuje prawo do umieszczania nadesłanych na konkurs prac z imieniem i nazwiskiem autora na stronie internetowej placówki, na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy oraz  w lokalnej gazecie „Gazeta Woli i Bemowa”.
Nadesłanie prac na Konkurs oznacza akceptację warunków, wyrażonych w niniejszym regulaminie i wyrażenie zgody  na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora Konkursu Fotograficznego w celach wynikających z regulaminu tego konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Koordynator konkursu: Natalia Sztekler

Warszawa, 2 marca 2015 r.

Termin: 2015-05-13
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa"