"Wielkanocne ozdoby" - 3. edycja

Konkurs dodał(a) Agnieszka Nowicka

WYNIKI KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA”- III EDYCJA

Serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie. Na konkurs wpłynęło 80 prac z całej Polski.

Oceny dokonało jury w składzie:
P. Ewa Kołodziejczyk – dyrektor przedszkola
P. Karolina Poszwald – Smolińska – dyrektor GOK Wiązowna
P. Maria Dorota Kanabus Prokop – kierownik Oświaty Gminnej
P. Ewa Nowak – emerytowany nauczyciel
P. Anna Jędrzejewska – malarka

Przy ocenie prac jury ( zgodnie z regulaminem) kierowało się tym aby praca była jak najpiękniejsza, a nie samodzielna. Ze względu na większą ilość pięknych prac wyłoniono aż dwa miejsca I, i dwa miejsca II.

Lista laureatów:

I miejsca:

Ø Dzieci z grupy Biedronki z Gminnego Przedszkola w Zakręcie pod kierunkiem p. Anety Babiuch

Ø Kuba Kuster, Nikola Susmęd ze Szkoły Podstawowej Nr 173  im Pierwszej Dywizji Kościuszkowskiej w Łodzi pod kierunkiem p. Anny Kraśniewskiej

II MIEJSCA:

Ø Nelli Szabelska z Przedszkola Niepublicznego „Kubuś” z Mrągowa pod kierunkiem p. Joanny Sienkiewicz, Elżbiety Kubeł

Ø Natalia Downar, Paulina Asztar ze Szkoły Podstawowej Nr 173  im Pierwszej Dywizji Kościuszkowskiej w Łodzi pod kierunkiem p. Anny Kraśniewskiej

Nagrody, dyplomy, podziękowania zostaną wysłane do końca kwietnia.
Dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Termin: 2015-03-25
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski