"Najoryginalniejsza kartka wielkanocna"

Konkurs dodał(a) Joanna Pindel

REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY na „NAJORYGINALNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ” dla wszystkich dzieci w wieku 1-6 lat z Bielska-Białej i okolic.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich opiekunom za wzięcie udziału w regionalnym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Żłobek „Basic Steps” oraz Przedszkole Anglojęzyczne „First Steps”. Na konkurs wpłynęło 75 prac, wszystkie były bardzo piękne, ciekawe i pomysłowe. Doceniamy trud włożony w ich wykonanie. Wybór laureatów był bardzo trudny. Zdjęcia laureatów, można zobaczyć na naszej stronie internetowej - www.przedszkole.anglojezyczne.pl oraz na stronie Facebook www.facebook.com/PrzedszkoleAnglojezyczneFirstSteps . Po niełatwej naradzie komisja konkursowa ogłosiła następujące wyniki:

KATEGORIA 1 – 2,5 LATKI:

I MIEJSCE – PAULINA WZIĘTEK – 22 m-ce  - RODZIC: WIOLETTA WZIĘTEK - PANIÓWKI

II MIEJSCE – POLA WICZOŁEK - 2 LATA 11 m-cy – OPIEKUN: MAŁGORZATA DWORAKOWSKA - BIAŁYSTOK

III MIEJSCE – INGA WISZOWATA – 2 LATA 10 m-cy – OPIEKUN: MAŁGORZATA DWORAKOWSKA - BIAŁYSTOK

WYRÓŻNIENIE :

1.      MIŁOSZ GÓRNY 2,5 LAT – OPIEKUN ANNA SIKORA – BIELSKO-BIAŁA

2.      ANTONINA RÓŻYC – 1 ROK – OPIEKUN - KINGA SIEMIŃSKA , RODZIC - MONIKA RÓŻYC - WARSZAWA

KATEGORIA 3 – 4 LATKI:

I MIEJSCE – MAJA KOWALCZYK – 4 LATA – OPIEKUN : MARZENA KASOLIK – BIELSKO-BIAŁA

II MIEJSCE – KINGA PAŁUCHA – 4 LATA – OPIEKUN:  PAULINA FELSCH – BIELSKO-BIAŁA

III MIEJSCE -  NATALIA SAPKO – 3 LATA – OPIEKUN : ANNA SZELEST - SIEDLISZCZ

WYRÓZNIENIE :

1.      KALINA WRÓBLEWSKA 4  LATA  – OPIEKUN: PATRYCJA FRANCIKOWSKA - CHOJNICE

2.      MALWINA SZAJGIN 3 LATA  – OPIEKUN: PATRYCJA FRANCIKOWSKA - CHOJNICE

KATEGORIA 5 – 6  LATKI:

I MIEJSCE – PATRYCJA MICHUKLEC – 5 LAT – OPIEKUNOWIE:  ANNA KUCHARCZYK, ALEKSANDRA KAMIŃSKA – WĘGIERSKA GÓRKA

II MIEJSCE – ALEKSANDER SOCHA – 5-6 LAT  - OPIEKUNOWIE: AGNIESZKA JEDRUSIK, IZABELA PIŁAT – JAWORZNO SZCZAKOWA

III  MIEJSCE – MARTA ANDRZEJEWSKA – 5 LAT – OPIEKUN : MONIKA KUBICA – BIELSKO - BIAŁA

WYRÓŻNIENIE :

1.  MAJA ZACZYŃSKA – 5 LAT – OPIEKUN: KAMILA STRUZICKA – DĄBROWA GÓRNICZA

2. NIKOLA GOŚCIEWSKA – 6 LATA – OPIEKUN BEATA PATEREK – BIELSKO – BIAŁA

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 29.04.2015  o  godzinie 11:30  w budynku PRZEDSZKOLA ANGLOJĘZYCZNEGO "FIRST STEPS" W Bielsku - Białej na ul. Czecha 5.

W przypadku nieobecności laureata na wręczeniu nagród zostaną one wysłana pocztą, po dniu 29.04.2015, jak również podziękowania nauczycielom, którzy wysłali zwrotną kopertę ze znaczkiem.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie,

a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Termin: 2015-03-20
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny

Przedszkole Anglojęzyczne "First Steps" oraz Żłobek "Basic Steps"
Bronisława Czecha 5