"W czarodziejskiej krainie elfów"

Konkurs dodał(a) Sylwia Zielińska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

CELE KONKURSU:
-  rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci;
-  rozwijanie umiejętności wypowiadania się w różnych technikach plastycznych;
-  prezentacja i popularyzacja  dziecięcej twórczości plastycznej.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Konkurs organizowany jest dla dzieci 3, 4 –letnich uczęszczających do przedszkoli.
2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, której tematem przewodnim jest "zaczarowany  świat efów".
3. Technika prac: dowolna.
4. Format prac: A4.
5. Ilość prac: maksymalnie po 2 prace z każdej kategorii wiekowej.
6.  Każda praca powinna zostać opisana na odwrocie wydrukiem komputerowym i zawierać: (imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, dokładny adres przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego praca została wykonana, numer telefonu i adres  e-mail placówki- niezbędny do przesłania dyplomów za udział w konkursie oraz podziękowań dla nauczycieli za przygotowanie dzieci).
7. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci.
8. Prace plastyczne nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.
9. Prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Europejskim Przedszkolu w Kiełczowie.
10. Prace zostaną ocenione przez niezależne jury, które wyłoni po 3 zwycięzców z każdej kategorii wiekowej.
11. Nagrody i dyplomy dla zwycięzców zostaną przesłane pocztą.
12. Nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie za przygotowanie dzieci do konkursu proszeni są o załączenie koperty A4 (podpisanej nazwą placówki)  ze znaczkiem.
13. Prace należy przesłać  do 06.03.2015r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

ul. Wrocławska 14 c
55 - 093 Kiełczów

REGULAMIN KONKURSU:
1. Konkurs organizowany jest dla dzieci 5, 6 –letnich uczęszczających  do  przedszkoli i oddziałów  przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie województwa małopolskiego.
2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, której tematem przewodnim jest zimowy krajobraz.
3.  Technika prac: dowolna.
4.   Format prac: A4.
5. Ilość prac: maksymalnie po 2 prace z każdej kategorii wiekowej.
7.  Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci.
8.   Prace plastyczne nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.
9.  Prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Przedszkolu Publicznym  w Łoniowej.
10.  Prace zostaną ocenione przez niezależne jury, które wyłoni po 3 zwycięzców z każdej kategorii wiekowej.
11.    Zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie oraz e-mailowo, nagrody i dyplomy zostaną przesłane pocztą.
12.  Autorzy wszystkich nadesłanych prac otrzymają dyplomy uczestnictwa  a nauczyciele podziękowania, w formacie PDF-  (do drukowania),  na wskazany w metryczce adres  e-mail.
13.   Organizator nie bierze udziału w konkursie.
14.   Prace należy przesłać  do 13 02.2015r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

ul. Wrocławska 14 c
55 - 093 Kiełczów
z dopiskiem "KONKURS PLASTYCZNY - W CZARODZIEJSKIEJ KRAINIE ELFÓW"

15. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12.03.2015 r.
16. Kryteria oceny prac:
a) zgodność pracy z tematyką konkursu
b) dopuszczamy niewielką pomoc nauczyciela
c) orginalność, estetyka, kreatywność

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Termin: 2015-03-06
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski