"Jestem małym patriotą"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Borkowska

30 kwietnia 2015 roku w Samorządowym Przedszkolu w Przecławiu rozstrzygnięto Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. "Jestem małym patriotą".

Komisja w składzie:

• dyrektor przedszkola mgr Elżbieta Midura
  • nauczyciel mgr Marta Kasperowicz
  • nauczyciel mgr Agnieszka Borkowska
  • nauczyciel mgr Danuta Dziedzic

biorąc pod uwagę przede wszystkim samodzielność, pomysłowość, estetykę oraz zgodność z tematem konkursu, wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych:

3- 4 latki:

I miejsce - Piotr Wiłda, Przedszkole Miejskie nr. 16 im Jasia i Małgosi w Mielcu, opiekun Monika Zielińska

II miejsce - Liliana Laszyńska, Punkt Przedszkolny "Radosna Przystań", Bolszewo, opiekun Monika Angel

III miejsce - Lena Giera, Przedszkole Miejskie nr. 16 im Jasia i Małgosi w Mielcu, opiekun Aneta Osmola

5-6 latki:

I miejsce - Barbara Chwałek, Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu, opiekun Halina Krajewska, Magda Michałowska

II miejsce - Emilia Merchut, Oddział Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa Zasów, opiekun Marzena Falarz

III miejsce - Alicja Bartczak, Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu, opiekun Halina Krajewska, Magda Michałowska

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.
Dyplomy i nagrody zostaną wysłane pocztą.

Termin: 2015-04-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski