"Wyjątkowi są tuż obok"

Konkurs dodał(a) Anna Graczyk

Wyniki konkurs „Wyjątkowi są tuż obok”

W dniu dzisiejszym tj. 19.03.2015r. jury konkursu postanowiło wyłonić 5 laureatów, których bajki zostaną przeczytane przez artystów zaangażowanych w projekt i wydane w formie audiobooka.

1.       „Marzenia zajączka szaraczka”, autor: Grażyna Nowak

2.       „O tym jak niedźwiedzie, ratowały w biedzie”, autor: Marta Morawiec

3.       „Przyjaciel z okna obok”, autor: Izabela Michta

4.       „Księżniczka inna niż wszystkie”, autor: Malwina Kaźmierczak

5.       „Skarb nad skarby”, autor: Agnieszka Sawicka

Jury postanowiło wyróżnić bajkę „Oliwka wspaniała” autorstwa Weroniki Czarneckiej

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody zostaną wysłane w terminie 30 dni. Wydanie audiobooka planowane jest na początek maja 2015r. o czym z pewnością poinformujemy ;). Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem, a tym samym chęcią pomocy innym. Powyżej plejada gwiazd zaangażowanych w nasz charytatywny projekt!

Termin: 2015-03-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski