"Wiosna, ach to ty!"

Konkurs dodał(a) Alina Kuchta
ponad 9 lat temu, wyświetleń 2021

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich opiekunom za wzięcie udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 34 w Bydgoszczy. Na konkurs wpłynęło 250 prac, wszystkie były bardzo piękne, ciekawe i pomysłowe. Doceniamy trud włożony w ich wykonanie. Wybór laureatów był bardzo trudny. Po niełatwej naradzie komisja konkursowa ogłosiła następujące wyniki:

1 MIEJSCE - Karolina Dudziec - Przedszkole w Witoszowie Dolnym

2 MIEJSCE - Amelia Romaniuk - Przedszkole Samorządowe nr 11, Biała Podlaska

3 MIEJSCE - Justyna Pawelczuk - Zespół Szkół nr 3, Chełm

WYRÓŻNIENIA:

Maja Chomik - ZS nr 3, Chełm

Oliwia Więcek - Przedszkole nr 6, Ustroń

Anna Giercuszkiewicz - SP im.Królowej Korony Polskiej, Kłodne

Nagrody i dyplomy dla laureatów zostaną wysłane pocztą,
jak również podziękowania nauczycielom, którzy wysłali zwrotną kopertę ze znaczkiem.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie,
a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Termin: 2015-03-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski