Konkurs dla nauczycieli w ramach 15. FSMD

Konkurs dodał(a) Agnieszka Kucharska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

15 Ogółnopolski Festiwal Sztuki Małego Dziecka "ŚWIATło"
zaprasza do napisania eseju na temat twórczości małego dziecka

Kolejny raz zachęcamy Państwa do napisania eseju, który stanowiłby  refleksję na temat twórczości dziecka.
Esej, jako krótka rozprawa ujmująca w sposób subiektywny problem, który nas intryguje, pozwala nam wyrazić naszą własną opinię - w tym wypadku dotyczącą kreatywności dziecka. Uznaliśmy, że taka forma wypowiedzi będzie najwłaściwsza choćby ze względu na to, że jako szkic literacki, nie ma szczególnie zobowiązujących ram i stwarza duże możliwości do zaprezentowania  naszych osobistych poczynań, dokonań i  przemyśleń. Esej ten może być formą publikacji, co dla nauczycieli starających się o awans zawodowy powinno stanowić dodatkowy impuls do wzięcia udziału w tej części konkursowej Festiwalu Sztuki Małego Dziecka.

KALENDARIUM:

Eseje należy nadsyłać do 30 kwietnia 2015 r.

Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego opublikowania wyróżnionych prac w wydawnictwach Festiwalu Sztuki Małego Dziecka - celem spopularyzowania konkursu.

Do prac prosimy dołączyć płytę z elektroniczną wersją  eseju oraz  ZGODĘ NA OPUBLIKOWANIE –chcemy wszystkie prace umieszczać w internecie.

Jeśli w pracy wykorzystana jest jakaś literatura powinna być ona zamieszczona w bibliografii.

Prace prosimy dostarczać osobiście lub korespondencyjnie na adres:

Przedszkole Miejskie Nr 206 w Łodzi
92 – 512 Łódź
ul. Lermontowa 7

pocztą internetową:  pm206lodz@interia.pl

O wynikach powiadomimy do 20 maja br.

Listy laureatów zostaną opublikowane na stronie: www.festiwalsztukimalegodziecka.pl

Autorzy projektu

Termin: 2015-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski