"Bałwankowa rodzina"

Konkurs dodał(a) Monika Bednarek

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Regulamin ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci w wieku 3 – 6 lat pt.

„BAŁWANKOWA RODZINA”

Stoisz smutny nasz bałwanku ze spuszczoną głową,

może chciałbyś mieć ze sobą panią bałwankową?"

- tym hasłem pragniemy zachęcić do udziału w konkursie plastycznym,

którego celem jest upowszechnienie inicjatyw twórczych, stworzenie możliwości prezentacji prac osób uzdolnionych manualnie, kształtowanie

i rozwijanie zainteresowań znanymi technikami plastycznymi.

Organizatorzy konkursu:

Nauczyciele Miejskiego Przedszkola Nr 39 w Katowicach:

Beata Pękala, Monika Bednarek

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku: Od 3 do 6 lat

Technika: dowolna - forma płaska

Format: dowolny

Ilość prac: Każdy uczestnik może wykonać tylko 1 pracę

Wszystkie prace powinny zawierać dane autora - imię, nazwisko, wiek, adres placówki prowadzącej, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

Termin składania prac:

Prace należy dostarczyć osobiście bądź drogą pocztową do dnia 20.02.2015r. na adres:

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 39
40- 860  KATOWICE
UL. GLIWICKA 212

z dopiskiem: Konkurs plastyczny „Bałwankowa rodzina”

Nagrody:

Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatorów. Nagrodzone zostaną 3 najciekawsze prace w dwóch kategoriach wiekowych:

1. 3-4 lat

2. 5-6 lat

Przewidziane są również wyróżnienia.

Ogłoszenie wyników:

Prace oraz nazwiska laureatów zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola w dniu 23 lutego 2015.

Prawa organizatora

Wszystkie prace biorące udział w konkursie powinny zawierać zgodę na publikację danych oraz wizerunek dziecka i opiekuna. Prace pozostaną własnością organizatora.

Załacznik:

1.     Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

I WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

………………………………………………………………………………

( imię i nazwisko dziecka)

Oświadczam, że wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w konkursie plastycznym pt. „Bałwankowa rodzina” oraz na przetwarzanie danych osobowych dziecka i publikacji fotografii jego pracy plastycznej, umieszczonej na stronie internetowej Miejskiego Przedszkola Nr 39 w Katowicach  - mp39.manifo.com

Podstawa prawna:

1. Ustawa o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.);

2. Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn.: Dz. U. z 2006 nr 90, poz. 631 ze zm.).

..…………………..…………………………………………….…..

(czytelny podpis rodzica lub prawnego opiekuna

Termin: 2015-02-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski