"Dobre wychowanie wierszem pisane"

Konkurs dodał(a) Alina Gierun

KOCHANI!

Dziękujemy za udział w Literackim Konkursie "Dobre wychowanie wierszem pisane". Utwory urzekły nas Waszą inwencją BARDZO twórczą, mądrym kierowaniem i zapisaniem myśli dziecka. Zamieścimy te niepowtarzalne utwory na Bliżej Przedszkola oraz nasze-bajki.pl. warto po nie sięgnąć przy realizacji wychowania społeczno-moralnego.

Komisja po zapoznaniu się ze wszystkimi (41) utworami, postanowiła nagrodzić te, które uzyskały największą ilość punktów. Trudno ocenić poziom dziecięcej wyobraźni i zdolności liteackiej. Wszystkie nagrodzone wiersze otrzymują zatem I NAGRODĘ GŁÓWNĄ!!!

Oto lista nagrodzonych nałych-wielkich poetów:

1. Grupa Skrzaty - "Grzeczny skrzat" - lat 4 - Przedszkole Sportowo-Językowe - KRAKÓW - opiekun Joanna Malinowska

2. Alicja Płatek - "Sposób na Gbura" - lat 6 - Miejskie Przedszkole nr 15 - Siedlce - opiekun Małgorzata Klimek, Henryka Skup

3. Natalia Wójcik - "Magiczne słowa" - lat 6 -  Przedszkole Nr 1 "Słoneczko"  - Zawiercie - opiekun Agata Bożek

4. Bartosz Piskorz  - "Dzisiaj od rana" - lat 6  -  Publiczne Przedszkole - Węgierska Górka  - Elżbieta Gawlas, Władysława Szczotka

5. Maja Kwiatkowska  - "Miss Piękności" - lat 6 - Przedszkole Samorządowe - Strumiany  - opiekun - Zofia Łyskawa

6. Gerard Sordyl  - "Grunt to dobre wychowanie" - lat 6 - Przedszkole Samorządowe - Strumiany - opiekun Zofia Łyskawa

7. Praca zbiorowa - "Dobre maniery - trudna sprawa?" - 4 lata - Przedszkole Publiczne Nr 8 "Pod Stokrotką'- Tarnów - opiekun Ewelina Nowoświat-Pater

8. Karolina Wodzińska - "Ania' - lat 4 - Przedszkole Samorządowe - Koźmice Wielkie - opiekun Paulina Szeląg

9. Wiktor Marczak - "Dobre wychowanie wierszem pisane" - lat 7 - Zespół Szkół w Kornelówce - Cześniki - opiekun Ewa Jankowska.

10. Dominik Zając - "Wierszyk o tym, że nie chciałem..." - lat 5 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogrzebieniu - opiekun  Gabriela Krasek.

11. Gabriela Kopiec - "Na Stołówce" - lat 5 - Przedszkole w Kalinowicach - Kalinowice k/Zamościa - opiekun Mirosława Mierzwa, Urszula Krajewska.

12. Oliwia Burda - "Dobre wychowanie wierszem pisane" - lat 7 - Zespół Szkół w Kornelówce - Cześniki - opiekun Ewa Jankowska

13. Kinga Siuda  - "Przyjaźń' - lat 6 - Przedszkole Miejskie Nr 11 - Toruń -  opiekun Bogumiła Główka, Elżbieta Kaźmierczak

14. Małgorzata Kurzępa - "Nie płacz Elu" - lat 4 - Przedszkole Miejskie Nr 10 - Chełm - opiekun Iwona Jabkowska

15. "Słoneczka'" -  "Nieznośna Mrówka" - lat 4/5  - Przedszkole Publiczne - Gryfów Śląski - opiekun Agata Mrozik  (dziękujemy za załączone pozdrowienia).

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i życzymy dalszych sukcesów literackich.

P.S Pozostałym uczestnikom konkursu wyślemy dyplomy za udział

Termin: 2015-03-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski