"Moje zielone miasto"

Konkurs dodał(a) Jadwiga Poliszuk

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Organizator: Przedszkole nr 14 w Lublinie

Cele konkursu:

1. Wyrażanie za pomocą działań plastycznych własnych obserwacji i wiedzy o świecie przyrodniczym.
  2. Uwrażliwienie dzieci na piękno najbliższego otoczenia.
  3. Rozbudzenie przynależności narodowej i więzi emocjonalnej z miejscem zamieszkania.

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych w wieku 3 – 6 lat.
  2. Forma pracy dowolna nie mniejsza niż A4, nie większa niż A3.
  3. Technika wykonania prac jest dowolna – płaska.
  4. Do każdej pracy należy dołączyć metrykę wykonaną komputerowo (na odwrocie w prawym dolnym rogu) zawierającą:
  • imię i nazwisko oraz wiek autora
  • nazwa i adres placówki
  • imię i nazwisko nauczyciela, pod którego kierunkiem została wykonana praca

5. Z jednej placówki można nadesłać maksymalnie 2 prace konkursowe.

6. Prac prosimy nie oprawiać w pass part out.

7. Tematyka prac związana jest z miejscem zamieszkania i jej okolicami. Można przedstawić zarówno architekturę, krajobraz jak i ludzi.

8. Prace plastyczne zostaną ocenione przez specjalnie powołane w tym celu jury.

9. Wystawa prac nagrodzonych i wyróżnionych zostanie zorganizowana w Przedszkolu nr 14 w Lublinie.

10. Prace nadesłane na konkurs stają się własnością organizatora.

11. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i ich opiekunów. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania ich w celu promocji konkursu i placówki.

12. Prace na konkurs należy przesyłać do dnia 13 marca 2015 r. na adres:

ul. Bronowicka 3

13. Osoby odpowiedzialne: Jagoda Ruszniak – Szeliga, Jadwiga Poliszuk.

14. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 17.04.2015 r. w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria – dzieci w wieku 3 – 4 lat

II kategoria  - dzieci w wieku 5 – 6 lat

15. Informacje o rozstrzygnięciu konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej przedszkola www.przedszkole14.lublin.nogard.pl oraz na stronie wydawnictwa „Bliżej Przedszkola”www.blizejprzedszkola.pl

16. Nauczycieli, którzy chcieliby otrzymać potwierdzenie udziału  konkursie, prosimy o dołączenie zaadresowanej koperty z naklejonym znaczkiem zwrotnym.

Termin: 2015-03-13
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski