"Wielkanocna pisanka" - konkurs plastyczny dla przedszkoli integracyjnych

Konkurs dodał(a) Izabela Kochańska

Przedszkole Miejskie nr 1 im. Jana Brzechwy w Działdowie zorganizowało ogólnopolski konkurs plastyczny dla przedszkoli "Wielkanocna pisanka". Bardzo dziekujemy za nadesłanie ciekawych, pięknych i  pomysłowych prac. Doceniamy trud włożony w ich wykonanie. Wybór laureatów był bardzo trudny. Po niełatwej naradzie komisja konkursowa ogłosiła następujące wyniki:

Dzieci starsze 5 - 8 lat z niepełnosprawnością:

I miejsce: Bianka Walo

II miejsce: Nikola Marczak

III miejsce: Marek Płuciennik

Wyróżnienie:

Łukasz Sędziak

Piotr Świniarski

Dzieci starsze 5 - 6 latki:

I miejsce: Mateusz Kaleta

II miejsce: Wiktor Sokołowski

III miejsce: Miłosz Jarnot

Wyróżnienie:

Filip Popowicz

Martyna Godlewska

Kalina Grabowska

Wiktoria Gałka

Nagrody i dyplomu dla laureatów zostaną wysłane pocztą.
Podziękowanie dla nauczyciela zostanie wysłane na adres e-maila placówki.
Wszystkim autorom  prac oraz opiekunom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i włożony wysiłek.
Gratulujemy pomysłów i życzymy dalszych sukcesów.

Termin: 2015-03-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski