"Zwierzęta Puszczy Białowieskiej"

Konkurs dodał(a) Beata Środa

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole nr 2 w Hajnówce
ma zaszczyt zaprosić dzieci do udziału w międzynarodowym konkursie plastycznym pt.

"Zwierzęta Puszczy Białowieskiej"

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy z surowców wtórnych dotyczącej tematyki swojego miasta i związanych z nim problemów ekologicznych.

Celem konkursu jest:
- rozwijanie wyobraźni twórczej poprzez ekspresję plastyczną;
- umiejętność przekazywania swoich doświadczeń i przeżyć w pracy plastycznej;
- rozwijanie nawyków proekologicznych;
- zaprezentowanie swoich możliwości twórczych poprzez wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych.

Kategorie:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-6 letnich.
2. Format prac: A3.
3. Technika dowolna (z wykorzystaniem surowców wtórnych).

Warunki uczestnictwa:
1. Prace muszą być indywidualne (prace zbiorowe nie będą oceniane).
2. Do każdej pracy powinna być dołączona metryczka na odwrocie pracy: imię i nazwisko dziecka, nazwa i dokładny adres placówki, telefon kontaktowy oraz imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana.
3. Prace pozostają do dyspozycji organizatora konkursu.
4. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przekazaniem prawa autorskiego na rzecz Organizatora, do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu promocji konkursu.
5. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu, zgodą na publikację danych osobowych, z zamieszczeniem fotografii pracy w prasie i na stronach internetowych.
6. Wystawa pokonkursowa odbędzie się na terenie przedszkola.

Termin składania prac:
Prace należy dostarczyć do Organizatora w terminie do 15.02.2015r. na adres:

17-200 Hajnówka

z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY

Zasady przyznawania nagród:
1. O wyłonieniu zwycięzców konkursu decyduje powołana w tym celu Komisja Konkursowa. Komisję powołuje Organizator.
2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec lutego.
3. Przewidziane są atrakcyjne nagrody (I, II, III oraz wyróżnienia).
4. Nauczyciele zainteresowani imiennym podziękowaniem proszeni są o podanie adresu e-mailowego, na który organizator prześle powyższy dokument.

Dane organizatora:
Beata Środa Bożena Janicka Joanna Baczyńska