"Ozdoby bożonarodzeniowe (ozdoby choinkowe)"

Konkurs dodał(a) Małgorzata Lewińska

Wyniki konkursu pt. „Ozdoby bożonarodzeniowe”(ozdoby choinkowe) organizowanego przez Samorządowe Przedszkole nr 99 w Krakowie os. Stalowe 10.

Na konkurs pt. „„Ozdoby bożonarodzeniowe”(ozdoby choinkowe)” nadesłano 117 prac z całej Polski z 75 placówek. Przesłane prace plastyczne były piękne, pracochłonne i ciekawe. Do ich wykonania zastosowano bardzo różnorodne, ciekawe, rzadko używane materiały oraz  techniki plastyczne.
Nadesłane prace prezentowały wysoki i wyrównany poziom. Jury, jako kryterium oceny obrało: walory artystyczne, pomysłowość oraz oryginalność wykonania prac. Oto wyniki:

KATEGORIA 3-4 latki:

I MIEJSCE -  Marta Pałka (4 l.),  Publiczne Przedszkole „Bajkowe wzgórze”, Skrzyszów,

II MIEJSCE - Bianka Warda (4 l.),  Przedszkole nr 22, Lublin

III MIEJSCE - Maja Marszałek (3,5 l), Samorządowe Przedszkole im. Jana Pawła II, Suchedniów

WYRÓŻNIENIA - Magda Kępa (4 lata), Samorządowe Przedszkole nr 110, Kraków

- Milena Mitka (4 lata), Przedszkole Sobotnia Wielka

KATEGORIA 5-6 latki:

I MIEJSCE - Mia Kuczyńska (6 l), Niepublicznego Przedszkole Artedoo, Marki

II MIEJSCE - Natalia Kucaj (5 l), Publiczne Przedszkole nr 25, Rzeszów

III MIEJSCE - Natalia Sojecka (6 l), Oddział Przedszkolny przy Sz. P. Zespół Szkół, Lewków

WYRÓŻNIENIA – Zuzanna Janas (5 l),  Samorządowe Przedszkole nr 99, Kraków

- Zuzanna Świątek  (5 l), Samorządowe Przedszkole nr 131, Kraków

Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu.
Dyplomy oraz nagrody prześlemy pocztą.

Organizatorzy konkursu:
Małgorzata Lewińska i Małgorzata Pławecka