"Ubranka dla lalek"

Konkurs dodał(a) Ewelina Szwajca

Wyniki ogólnopolskiego konkursu na „Najładniejsze ubranko dla lalki”

Serdecznie dziękujemy za udział w I Ogólnopolskim Konkursie na najładniejsze ubranko dla lalki. Do konkursu przystąpili mali projektanci z całej Polski  dziewczynki i również chłopcy w wieku przedszkolnym.
W Jury zasiadła znana i ceniona nie tylko w  naszym regionie projektantka mody Ewa Miętkiewicz-Ciepły z firmy EMC studio. Aby wybrać najładniejszą kreację trzeba było nie lada wyczynu, gdyż każdy strój był po prostu piękny. Dlatego zostało dodanych więcej wyróżnień.

1 miejsce: Lena Radzińska, Wesoła P-18

2 miejsce: Karolina Witańska, Mysłowice P-16

3 miejsce: Dorota Mikkinnik, Biała Podlaska Samorządowe Przedszkole Integracyjne Nr 16

Specjalne wyróżnienie za styl: Antonina Mendera, Słupna P-7

Wyróżnienie za ekologiczną kreację: Amelia Niewęgłowska, Katowice P-38
Wyróżnienie za szyk i elegancję: Katarzyna Kwaśnik, Lubin Zielone Przedszkole
Wyróżnienie za rękodzieło: Kacper Bagan, Mysłowice P-16
Nagrodzono również pracę Aleksandry Góra za kreację bajkową, Magdaleny Jurek za kreację natura oraz Magdaleny Kopka za najmłodszego projektanta.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia  wystawy nadesłanych prac która będzie miała miejsce w miesiącu marcu w siedzibie przedszkola.

Dziękujemy pani Ewie Miętkiewicz Ciepły z EMC studio oraz Dyrektorowi Real Mysłowice Krzysztofowi Krzywonosowi którzy byli głównymi sponsorami tego przedsięwzięcia. Laureaci głównych miejsc otrzymają kupony rabatowe i ciekawe niespodzianki.

Każdy uczestnik otrzyma stosowne podziękowanie drogą pocztową.

Bardzo dziękujemy naszym projektantom, opiekunom, sponsorom oraz osobom, które włączyły się w to niecodzienne przedsięwzięcie.

Zdjęcia prac konkursowych znajdują się na stronie organizatora -->  www.przedszkole-16.pl

Termin: 2015-01-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski