"Cztery pory roku z wycinanką"

Konkurs dodał(a) Anna Krukowska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

W nawiązaniu do trwającego Roku Oskara Kolberga
zapraszamy do I części konkursu plastycznego przywracającego zwyczaj rodzinnej twórczości.
Zachęcamy do wspólnego, radosnego spędzania jesiennych popołudni i wieczorów
na przygotowaniu wycinanki obrazującej polską jesień w jej wspaniałej różnorodności - barw i elementów roślinnych.

CELE KONKURSU:
- uwrażliwianie dzieci na piękno przyrody w cyklu czterech pór roku;
- przybliżanie i kultywowanie regionalnych tradycji;
- budzenie aktywności estetycznej na piękno otaczającego świata, angażując wszystkie zmysły;
- wprowadzanie w świat wartości w ścisłym związku z kulturą;
- rozwijanie talentów plastycznych;
- doskonalenie umiejętności posługiwania się nożyczkami oraz techniką wycinania.

REGULAMIN  KONKURSU:

1. W konkursie udział biorą dzieci w wieku 5-6 lat (z rodzicami lub nauczycielami)
2. Format prac: dowolny.
3. Technika plastyczna - wycinanka.
4. Praca - indywidualna.
5. Praca powinna zwierać metryczkę: imię, nazwisko i wiek dziecka, dane przedszkola, e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela lub rodzica.
6. Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy.
7. Nauczyciele, którzy są zainteresowani otrzymaniem podziękowania za udział w przygotowaniu do konkursu, prosimy o przesłanie wraz z pracą zaadresowanej koperty zwrotnej w formacie A4 ze znaczkiem.
8. Wszystkie nadesłane prace przechodzą na własność organizatora konkursu.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na publikacje prac.

TERMIN SKŁADAMIA PRAC:

• Prace należy składać do 17.11.2014r. w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym Nr 35 im. Małego Księcia w Częstochowie ul. 1 Maja 5  tel.: 34 324 72 80 e-mail: przedszkole.35@wp.pl
  • Prace należy składać osobiście bądź za pośrednictwem poczty na adres Organizatora z dopiskiem: KONKURS "CZTERY PORY ROKU Z WYCINANKĄ”
  • Wyniki konkursu pojawia się na stronie internetowej przedszkola: http://www.mp35.czest.pl/

ORGANIZATOREM KONKURSU jest:

Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 35 im. Małego Księcia