"Mój Magiczny Anioł"

Konkurs dodał(a) Ewa Jagieła
ponad 10 lat temu, wyświetleń 1983

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole nr 70 "Tęczowa Kraina" we Wrocławiu
zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

"Mój Magiczny Anioł"

Cele konkursu:

• rozwijanie kreatywności dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych);
  • integracja dzieci przez sztukę.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-5 letnich.
  2. Format pracy: przestrzenny, technika: dowolna.
  3. Kryteria oceny: oryginalność, samodzielność, walory artystyczne, materiał uzyty do pracy, estetyka wykonania.
  4. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę wykonaną komputerowo zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, telefon, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca oraz zgodę rodzica z czytelnym podpisem na przetwarzaniie danych osobowych, według wzoru:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych mojego dziecka dla celów konkursu " Mój Magiczny Aniol", zgodnie z art.6 z dn.29sierpnia 1997roku ustawy o ochronie danych osobowych ( DZ.U.Z.2002 roku nr 10,poz.926 z późniejszymi zmianami).

5. Prace należy przesłać do 05. XII. 2014r. z dopiskiem: " Konkurs plastyczny" na adres:

Przedszkole nr 70 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4
ul.Sołtysowicka 34
51-168 Wrocław

6. Rozstrzygnięcie konkursu nastapi 11.XII. 2014r. Wyniki konkursu ogłoszone będą na stronie internetowej: www. zsp4. wroc.pl.

7. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatorów.

8. Laureaci oraz nauczyciele otrzymają dyplomy oraz upominki przesłane pocztą.

9. Nauczyciele chcący otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w konkursie, prosimy o przesłanie zaadresowanej koperty zwrotnej z naklejonym znaczkiem pocztowym.

10. Prace pozostaną do dyspozycji organizatora, dostarczenie prac jest równoznaczne ze zgodą na ewentualną ich publikację.

11. Wszystkie prace zostana wystawione na aukcji organizowanej w Przedszkolu nr 70. Uzyskane ze sprzedaży środki zostaną przekazane na rzecz schroniska dla zwierząt.

Koordynator konkursu: mgr Ewa Jagieła

Termin: 2014-12-05