"Ogród przedszkolny w jesiennych barwach"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Chojnowska
ponad 9 lat temu, wyświetleń 2002

Dnia 24 listopada miało miejsce rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Ogród przedszkolny w jesiennych barwach” zorganizowanego przez nauczycielki p. Agnieszkę Chojnowską oraz p. Mariolę Szerenos dla dzieci 5–6-letnich. Jury w składzie: p. Jolanta Paftel – dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Giżycku, p. Marta Dąbrowska - plastyk, przedstawiciel Rady Rodziców oraz p. Ewa Golonko – plastyk, pracownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Giżycku miało nie lada wyzwanie. Na konkurs wpłynęły 72 prace wykonane przez przedszkolaków różnymi technikami. Podczas wyłaniania zwycięzców jury brało pod uwagę takie aspekty jak: samodzielność, estetykę pracy, ciekawą interpretację proponowanej tematyki oraz pomysłowość i oryginalność. Mając na uwadze powyższe wytyczne, komisja postanowiła nagrodzić następujące osoby:

I miejsce – Wiktoria Kuczewska, Przedszkole Samorządowe nr 11, Biała Podlaska
II miejsce – Julian Konopacki, Alicja Banaszek, Szymon Sielach, Mateusz Wodzyński, Przedszkole nr 409 Królestwo Maciusia Pierwszego, Warszawa
III miejsce – Paulina Mika, Przedszkole nr 1, Łapy

WYRÓŻNIENIA:
Julia Pietras, Samorządowe Przedszkole nr 115, Kraków
Nikola Moś, Przedszkole Anglojęzyczne „First Steps”, Bielsko Biała

Nagrody i wyróżnienia zostaną przesłane pocztą.
Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Termin: 2014-11-17
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski