"Przedszkolak bezpieczny na drodze"

Konkurs dodał(a) Mirosława Wiśniowska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Zapraszamy wszystkich nauczycieli wychowania przedszkolnego do udziału w konkursie na najlepszy scenariusz zajęć dotyczących edukacji w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Mile widziane będzie stosowanie w konkursowych scenariuszach nowatorskich metod pracy z dziećmi.

Scenariusz powinien uwzględnić poziom i potrzeby danej grupy wiekowej. Opracowany scenariusz należy przesyłać w formie drukowanej pocztą tradycyjną. Termin nadsyłania prac na poniższy adres mija 06.01.2015r.  O terminie decyduje data stempla pocztowego.

Przedszkole Nr 18 im. Karolinki
ul. Rolnika 33
41-806 ZABRZE
z dopiskiem Konkurs - bezpieczny przedszkolak

Scenariusz powinien zawierać:

- temat zajęć;

- charakterystykę celów operacyjnych;

- określenie grupy wiekowej do której scenariusz jest adresowany;

- opis metod;

- opis form pracy;

- szczegółowy opis przebiegu zajęć z opisami zabaw, pełną treścią opowiadań, tekstami  piosenek i wierszy;

- wykaz środków dydaktycznych;

- bibliografia.

Materiał musi być opisany danymi autora scenariusza na końcu pracy.

Kryteria oceny scenariusza zajęć zgłoszonych do konkursu:

- zgodność z warunkami opisanymi w powyższym regulaminie;

- treść i wartość scenariusza zajęć;

- orginalność pomysłów, koncepcji oraz technik wykorzystanych w projekcie (metody nauczania i pomoce dydaktyczne);

- przejrzystosć i estetyka scenariusza zajęć.

Nadesłane prace nie podlegają zwrotowi. Oceny prac dokona Jury powołane przez organizatora konkursu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej blizejprzedszkola.pl

Ogłoszenie wyników nastąpi  06.02.2015r. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób. Laureaci otrzymają nagrody i dyplomy.

Osoby, które będą chciały otrzymać zaświadczenia - dyplomy o wzięciu udziału w konkursie proszone są o dołączenie zwrotnej, zaadresowanej koperty formatu A4 z naklejonym znaczkiem pocztowym o odpowiednim nominale.

ZAPRASZAMY !

Termin: 2015-01-06