"Jesiennie, zdrowo i sportowo" - II edycja

Konkurs dodał(a) Ewelina Piskorska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Cele  konkursu:
- promowanie dzieci wykazujących uzdolnienia plastyczne;
- czerpanie radości z efektów własnych działań twórczych;
- kształtowanie postaw prozdrowotnych;
- rozbudzenie zamiłowań do ruchu i sportu jako źródła zdrowia.

REGULAMIN:

1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci przedszkolnych w wieku 5-6 lat.
2. Technika wykonania prac - dowolna, płaska, format  A-3.
3. Każde przedszkole może przesłać maksymalnie 3 prace.
4. Kryteria oceny prac: samodzielność wykonania, walory estetyczne.
5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką ( imię i nazwisko dziecka, wiek, dokładny adres przedszkola, telefon, e-mail, imię i nazwisko opiekuna).
6. Prace należy nadesłać do 10 listopada 2014 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

ul. Kwiatowa 1
22-100 Chełm
z dopiskiem "Konkurs plastyczny"

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 listopada 2014 r. w Przedszkolu Miejskim nr 5.
8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.bliżejprzedszkola.pl.
9. Wszystkie nadesłane prace zostaną wyeksponowane w przedszkolu.
10.Dyplomy i upominki dla zwycięzców oraz podziękowania dla opiekunów nagrodzonych dzieci zostaną przesłąne pocztą.
11. Nauczyciele zainteresowani otrzymaniem podziękowania za udział w konkursie, proszeni są o załączenie zaadresowanej koperty A-4 wraz ze znaczkiem pocztowym.
12. Prace pozostają do dyspozycji organizatora konkursu. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu.

Organizator konkursu:

Dyrektor przedszkola - mgr Dorota Hurko

Koordynatorzy konkursu:

Ewelina Piskorska - zygmuntowicz.ewelina@wp.pl

Anna Wronka - annawrzesinska@op.pl

W temacie e-maila prosimy wpisać "Konkurs plastyczny"

Termin: 2014-11-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski