"Zaprojektuj logo" - konkurs dla nauczycieli

Konkurs dodał(a) Małgorzata Bajor
ponad 10 lat temu, wyświetleń 1988

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem Konkursu jest Dyrektor Przedszkola nr 1 w Kolbuszowej.
2. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu logotypu przedszkola. Ma on zawierać nazwę: Przedszkole Publiczne nr1 w Kolbuszowej.
3. Konkurs ma charakter otwarty.
4. Konkurs jest jednoetapowy.
5. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
6. Projekt logo powinien być przygotowany w wersji w elektronicznej w formacie .jpg
7. Wraz z pracą prosimy przesłać swoje dane oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli autor jest osobą niepełnoletnią, zgodę powinni wyrazić rodzice lub opiekunowie.
8. Prace można składać w terminie do dnia 25.10.2014r. do godziny 12.00 wysyłając na adres e-mail: jedynka.kolb@wp.pl
9. Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu więcej niż jeden projekt; każdy taki projekt będzie stanowić odrębną pracę konkursową.
10. Oceny przedstawionych projektów i wyłonienia zwycięzcy dokona Komisja Konkursowa. Przewidziano nagrody książkowe i honorowy tytuł: „Przyjaciela Przedszkola” przyznawany przez Radę Rodziców Przedszkola nr 1 w Kolbuszowej. Dla wszystkich uczestników przewidzianio podziękowania drogą mailową.
11. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 5 listopada 2014 r. na stronie internetowej www.1przedszkole.bloog.pl

12. Organizator Konkursu dopuszcza możliwość ewentualnych modyfikacji nagrodzonego projektu, we współpracy z autorem.
13. Organizator zastrzega sobie prawo nierozstrzygnięcia Konkursu.

Patronat medialny: Radio Leliwa oraz Korso Kolbuszowskie

Termin: 2014-10-25