"Najpiękniejsze bajki na dobranoc"

Konkurs dodał(a) Aneta Gonciarz

Wyniki III edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.
”Najpiękniejsze bajki na dobranoc”
organizowanego przez Niepubliczne Przedszkole "Bajkowe Przedszkole" w Stąporkowie

Na III edycję konkursu pt ”Najpiękniejsze bajki na dobranoc”  nadesłano 87 prac z całej Polski. Byliśmy mile zaskoczeni wysokim poziomem wykonania przesłanych prac plastycznych, które w znakomitej większości okazały się małymi dziełami sztuki.

Przedszkolaki biorące udział w naszym konkursie wykazały się dużą wyobraźnią oraz talentem plastycznym. Większość prac charakteryzowały się niezwykłą starannością wykonania, a także pomysłowością w wykorzystaniu materiałów do ich stworzenia. Techniki jakie zastosowano w pracach były bardzo różnorodne od rysunków poprzez wyklejanki plasteliną, papierem, materiałem i brokatem, a także wydzieranki i kolaże oraz obrazy malowane farbą.

Nadesłane prace prezentowały tak wysoki i wyrównany poziom, że obrady  powołanego przez nasz niezależnego  jury trwały bardzo długo i były niezwykle burzliwe.  Członkowie w/w jury wyłoniło 3 pierwsze miejsca w każdej grupie wiekowej oraz wybrało te prace, które wyróżniały się techniką oraz starannością wykonania.

Pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania dla wszystkich Przedszkolaków biorących udział w naszym konkursie, a także dla nauczycieli i dyrektorów placówek.

Niestety spośród przesłanych prac kilka z nich nie spełniało wymogów formalnych. Regulamin naszego konkursu jednoznacznie określał format prac oraz zawartość i umiejscowienie metryczki. Prace, które miały niewłaściwy format lub przedstawiały bajkę zagraniczną były dyskwalifikowane, ale mimo to nauczyciele, którzy przesłali kopertę ze znaczkiem otrzymają potwierdzenie udziału w konkursie.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym dzieciom, dyplomy oraz nagrody prześlemy pocztą. Pozdrawiamy!!!!

A oto wyniki konkursu:

GRUPA 3- 4 LATKÓW

Zwycięzcy:

I MIEJSCE – Hanna Oblizajek, 4 lata, Publiczne Przedszkole w Jaraczewie, nauczyciel: Sylwia Chmura

II MIEJSCE – Maja Krupińska, 3 lata, Niepubliczne Przedszkole „Nutka”, Piaseczno, nauczyciel: Katarzyna Romanowska

III MIEJSCE – Julia Łassa, 4 lata, Oddział Przedszkolny przy Publicznej, Szkole Podstawowej Śmiardowo Złotowskie, nauczyciel: Bernadetta Łassa

Wyróżnienia:

Marta Wądołowska, 4 lata, Przedszkole nr 163 Warszawa, nauczyciel: Jadwiga Bielawiec

Hania Kluza, lat 4, Przedszkole Samorzadowe nr 5 Wieliczka, nauczyciel: Paulina Dzikowska-Matyga

Jagoda Śledź, 4 lata, Przedszkole nr 35 „Tęczowy Domek”, Wrocław, nauczyciel: Monika Orman

GRUPA 5 – 6 LATKÓW

Zwycięzcy: