"Baw się naturalnie"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Halik

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Integra Toys – producent zabawek ekologicznych, zaprasza do udziału w konkursie dla przedszkoli „Baw się naturalnie”. Celem konkursu jest popularyzacja szeroko pojętej aktywności, związanej z przebywaniem dziecka w otaczającym go środowisku naturalnym.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia, na którym widoczny będzie kącik zabaw, wykonany z naturalnych elementów, bądź którego wyposażeniem będą pomoce znalezione np. w lesie. Może być to zarówno plac zabaw, jak i kącik edukacyjny.

Wszystkie zdjęcia opublikowane zostaną na fanpagu Integra Toys. W konkursie mogą wziąć udział przedszkola, punkty oraz oddziały przedszkolne z całej Polski. Przesyłane zdjęcia będą przyjmowane od dnia 1 września 2014 r. do 31 października 2014 r. Ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi 15 listopada 2014 r., na fanpagu Integra Toys: www.facebook.com/integratoys

Lista nagród oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Integra Toys: www.integratoys.com

Pod patronatem

Termin: 2014-10-31