"Podwodny świat"

Konkurs dodał(a) Milena Budzynowska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Tęczowe Przedszkole ogłasza konkurs plastyczny pt.

"Podwodny Świat"

Główne założenia konkursu:
- rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej dziecka;
- wzbudzenie zainteresowania dzieci podwodnym światem;
- rozwijanie sprawności manualnej i poznanie nowych technik plastycznych;
- rozwijanie i kształtowanie żywej wyobraźni plastycznej;
- prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-6-letnich.
2. Format pracy: A4
3. Technika: dowolna płaska
4. Ilość prac: maksymalnie 3 prace indywidualne z jednej placówki. Prace zbiorowe nie będą brały udziału w konkursie.
5. Kryteria oceny: oryginalność, samodzielność, walory artystyczne, materiał użyty do prac.
6. Przewidywane są: 3 nagrody główne (dla 3-4-latków) 3 nagrody główne (dla 5-6-latków) Prace można składać osobiście lub przesłać pocztą do 9.05.2014r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Tęczowe Przedszkole
ul. Kilińskiego 88
42-218 Częstochowa

7. Rozstrzygnięcie konkursu: 16.05.2014r. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej  "Tęczowego Przedszkola". Nasza strona: www.teczoweprzedszkole.org
8. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody, pamiątkowe dyplomy, a ich opiekunowie podziękowania.
9. Nauczyciele chcący otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w konkursie prosimy o przesłanie zaadresowanej koperty zwrotnej A4 z naklejonym znaczkiem pocztowym.
10. Każda praca powinna być opatrzona w metryczką: na odwrocie imię i nazwisko autora, wiek, nazwa i dokładny adres placówki, telefon, e-mail, imię i nazwisko nauczyciela.
11. Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora konkursu.
12. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez przedszkole.
13. Prace konkursowe nie będą zwracane uczestnikom konkursu.
14. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i opiekunów.

Termin: 2014-05-09
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny