"Ja i moja rodzina"

Konkurs dodał(a) Dorota Czapiga

Dnia 30 maja 2014r. w Samorządowym Przedszkolu nr 130 w Krakowie rozstrzygnięty został ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Ja i moja rodzina".
Na konkurs wpłynęły 94 prace plastyczne z 41 placówek z całej Polski.
Komisja powołana przez Organizatora Konkursu przyznała nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 3 i 4-letnie oraz dzieci 5 i 6-letnie. Jury oceniając prace brało pod uwagę: samodzielność wykonanej pracy, umiejętności plastyczne, kreatywności, estetykę, różnorodność wykorzystanych materiałów oraz ciekawe przedstawienie przez dzieci swojej rodziny.
Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:

Dzieci 3, 4 – letnie:

I miejsce: Paulina Jurska – Przedszkole Samorządowe nr 42 „Niezapominajka”, Białystok

II miejsce: Oliwia Sekuła – Przedszkole Publiczne nr 19 w Radomiu

III miejsce: Julia Koper – Niepubliczne Przedszkole Muzyczne „Zebra”, Raszyn – Rybie

Dzieci 5, 6 – letnie:

I miejsce: Natalia Walczyna – Zespół Szkół w Białce

Kacper Gołębiowski – Przedszkole Samorządowe w Choroszczy, Oddział w Łyskach

II miejsce: Paulina Partyńska – Oddział Przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 21im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu

Wiktor Nierzwicki – NPP „Bajeczka”, Starogard Gdański

III miejsce: Zuzanna Grzyb – Oddział Zerowy w Szkole Podstawowej nr 124, Kraków

Jadwiga Hojda – Samorządowe Przedszkole nr 67w Krakowie

Laureatom konkursu i ich opiekunom serdecznie gratulujemy.
Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w naszym konkursie.
Nagrody i dyplomy dla zwycięzców prześlemy pocztą.

Termin: 2014-05-23
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski